Як відкрити електромагнітний замок.

Електромагнітний замок являє собою пристрій, який утримує двері в закритому стані зусиллям потужного магніту, на який постійно подається напруга. Електромагнітні замки характеризуються високою надійністю, стійкістю до температурних перепадів. Щоб відкрити такий замок , ви повинні зробити наступні дії.
Інструкція
1
Використовуйте магнітні або електронні ключі для відкриття електромагнітного замка.
2
Однією з особливостей даних замків є необхідність безперервної подачі струму на обмотку його електромагніту. У випадку аварії мережі живлення електромагнітний замок відкривається. Просто вимкніть мережеве живлення, і замок розблокується, двері відкриється. Дана особливість замку відіграє важливу роль у забезпеченні пожежної безпеки.
3
Електромагнітні замки відрізняються досить високою механічною навантаженням на відрив, так званої силою утримання дверей. Сила утримання дверей вимірюється в кілограмах і залежить від моделі замків. Зустрічаються моделі на 100, 150, 200, 300, 400, 500 кілограммов.Пріложіте зусилля, рівні силі утримання дверей, і, можливо, двері з електромагнітним замком відкриється.
Зверніть увагу
У конструкціях електромагнітних замків не присутні труться металеві деталі, що сприяє підвищенню їх зносостійкості, роблячи такі замки єдиним доцільним рішенням для закривання дверей на об'єктах з високим прохідний здатністю, таких як заводи, житлові будинки, навчальні заклади. Крім того, електромагнітні замки в порівнянні з іншими типами замків не можна відкрити за допомогою відмички, і це значною мірою підвищує їх надежность.Мінус електромагнітних замків - це низька ремонтопридатність. У разі пошкодження електромагніту часто необхідно міняти весь замок. Ремонт обходиться дорого. Його вартість приблизно дорівнює половині вартості електромагнітного замка.
Корисна порада
Рекомендується використання електромагнітного замка спільно з механічним або застосування блоків резервного живлення. Адже при відключенні мережі живлення електромагнітний замок відкривається.