Як змінити дозвіл веб-камери.

У зв'язку з швидким розвитком технологій і широкосмугового інтернету стало популярним спілкування за допомогою веб- камери. Зараз, майже у всіх магазинах комп'ютерної техніки, представлений величезний вибір веб-камер: починаючи від бюджетних і закінчуючи преміум камерами, з великою кількістю можливостей. А найпопулярнішою програмою для відеоспілкування залишається Skype. Слово « дозвіл » знайоме багатьом, і саме про нього сьогодні піде мова. Як змінити дозвіл на веб-камері, ви докладно дізнаєтеся в цій статті.
Інструкція
1
Максимальне дозвіл відео та фотозйомки - це один з головних критеріїв, на який варто звертати увагу при покупці веб- камери. Також не варто забувати, що чим вище дозвіл відео, тим більше швидкості інтернету знадобиться для його передачі. А якщо швидкості не буде достатньо, то ваш співрозмовник буде бачити все ривками і з затримками. Для регулювання дозволу знадобиться фірмове програмне забезпечення, яке поставляється в комплектації з веб-камерою. Знайдіть диск і встановіть драйвера для веб- камери. Разом з ними повинна встановитися і фірмова програма для роботи з камерою. Якщо програму не встановилася, то скачайте її з офіційного сайту виробника.
2
Запустіть програму і знайдіть пункт «Настройки». Після цього подивіться всі вкладки або елементи меню. В якомусь з них можна налаштувати дозвіл відео та фото. Якщо ваша веб-камера підтримує HD (720p) або FullHD (1080p) дозвіл , а швидкість інтернету більше 1 мбайтсек., То можна вибрати якийсь із них. В іншому випадку краще вибрати 480p або 360p. Якість звичайно буде гірше, але зате ваш співрозмовник побачить все без затримок. Починаючи з останніх версій, програма Skype підтримує FullHD дозвіл , що дозволить передавати більш якісне відео. Також у фірмовій програмі є можливість підкоригувати гамму, яскравість, контраст та інші параметри для більш якісної зйомки.
3
Якщо ваша камера не вимагає установки драйвера і в комплекті відсутній диск, то дозвіл можна змінити сторонньою програмою. Для прикладу візьмемо безкоштовну програму ManyCam. З її допомогою можна налаштувати не тільки дозвіл , але і застосувати дуже цікаві ефекти: капелюхи, окуляри, брови, носи і так далі. Ефекти накладаються в режимі реального часу, тобто ви рухаєте головою, а програма автоматично визначає положення голови і застосовує ефект. Приємного користування!