Як знайти непрочитане повідомлення. Як вставити повідомлення Як непрочитані вконтакте.

Завдяки соціальній мережі «ВКонтакте» користувачі мають можливість спілкуватися один з одним не тільки в групах і спільнотах, але і безпосередньо за допомогою особистих повідомлень. Історія переписки зберігається, також як і на багатьох програмах для спілкування (ICQ, QIP). За необхідності її завжди можна подивитися.
Інструкція
1
У вас є персональна сторінка в соц. мережі «ВКонтакте». В її лівій частині розташовано меню. Поруч з пунктом «Мої повідомлення» розміщено число непрочитаних повідомлень, які прислали вам друзі. Виберіть даний розділ і зайдіть в нього. Відкрийте діалог, який вас цікавить, щоб прочитати повідомлення. В розділі «Діалоги» вказуються тільки останні повідомлення залишені користувачами. Якщо ви відкриєте кожен підрозділ, то побачите всю історію листування.
2
У соціальній мережі все непрочитані повідомлення виділяються блакитним кольором. Під час листування в «діалозі» дане правило поширюється як на повідомлення співрозмовника, так і на ваші листи. До тих пір, поки ви не прочитаєте повідомлення , яке надіслав вам користувач, на його сторінці в листуванні воно буде виділено блакитним кольором.
3
Прочитати нове повідомлення , щоб ваш співрозмовник не впізнав про це, можна одним нехитрим способом. Виберіть розділ «Мої повідомлення», не відкриваючи лист, виділене блакитним кольором, натисніть на ім'я користувача, який надіслав його. Відкриється його персональна сторінка. На ній виберіть пункт «Відправити повідомлення ». Виберіть напис «Перейти до діалогу з користувачем», перед вами з'явиться повна історія переписки і то останнє непрочитане повідомлення . Якщо ви виконали всі дані вказівки, то колір листа не зміниться.
4
Якщо ви користуєтеся мобільним інтернетом стільникових операторів МТС, Білайн або Мегафон, то переглянути надіслані вам повідомлення на сторіночку в соц. мережі і відповісти на них ви можете за допомогою мобільного телефону. Зайдіть на персональну сторінку і в розділі "Налаштування", поруч з пунктом "Отримувати приватні повідомлення від користувача через смс» поставте галочку. Перш ніж використовувати дану послугу, дізнайтеся її вартість у свого мобільного оператора.