Як розпізнати формат djvu.

На поточний момент існує близько декількох десятків форматів електронних книг. Кожен з них представляє щось особливе, але серед них можна виділити 3 «кити», які найчастіше використовуються: pdf, djvu і html.
Вам знадобиться
  • - DjVu Editor;
  • - Microsoft Office.
Інструкція
1
Формати pdf і djvu найчастіше є лише фотографіями, тобто сканованою версією журналу або книги. Для виділення тексту таких електронних копій необхідно використовувати спеціальне програмне забезпечення, яке здатне розпізнавати зображення і проявляти в них текстову основу.
2
Для читання djvu-файлів можна скористатися будь-якою програмою-переглядачем, як приклад буде використана утиліта DjVu Editor. Для якісного відображення тільки тексту скористайтеся опцією «Чорно-білий режим відображення» в настройках програми. Тепер вам необхідно провести експорт потрібних сторінок для подальшого розпізнавання.
3
Натисніть верхнє меню «Друк» і у вікні, виберіть принтер Microsoft Office Document Image Writer. З його допомогою ви можете створити віртуальну книгу з потрібними для вас сторінками. Іншими словами, вам необхідно створити багатосторінковий tiff-файл. У вікні, перейдіть до вкладки «Додатково», виберіть відповідний формат і двічі натисніть кнопку «ОК».
4
Розпізнавання получившегося графічного файлу можна здійснити через стандартну утиліту Document Imaging всередині комплекту Microsoft Office. Для швидкого запуску файлу необхідно натиснути правою кнопкою миші на ньому у вікні «Провідника Windows», вибрати розділ «Відкрити за допомогою» і клацнути мишкою по пункту Microsoft Office Document Imaging.
5
Після автоматичного розпізнавання вмісту завантаженого зображення вам необхідно скопіювати потрібний текст. Для цього лівою кнопкою миші виділіть область потрібного розміру і в контекстному меню виберіть пункт "Копіювати". Тепер відкрийте MS Word і вставте текст з буфера обміну. Вам залишилося привести його до читаемому увазі і почати ним користуватися.