Як відкрити капот Toyota.

Власники автомобіля Toyota нерідко стикаються з тим, що не знають, як відкрити капот . У більшості випадків унаслідок відсутності інструкції по експлуатації авто російською мовою зробити це може не кожен водій. Нижче пропонується кілька способів відкриття капот а.
Інструкція
1
Відкрийте передні двері автомобіля з боку водія ключем. Під панеллю приладів («торпедою») з лівого боку знаходиться важіль для відкриття капот а. Смикніть його - капот відкриється. Дуже часто на двері і капот власники автомобіля ставлять електронний замок, який можна відкрити тільки за допомогою брелка управління сигналізацією. При його тривалому використанні відкрити двері механічно зазвичай не виходить. Тому обов'язково час від часу прокручивайте штатні личинки ключем.
2
Перевірте стан троса відкривання капот а, зазирнувши під панель приладів. Якщо він відірвався від ручки, то затисніть кінець троса пассатижами і дерните. Капот повинен відкритися. Якщо трос злетів з важеля, надіньте його і потягніть вгору. Капот відкриється без особливих зусиль.
3
Спробуйте дотягнутися до троса відкривання капот а через решітку радіатора. Просуньте крізь неї гачок, зроблений з тонкого дроту. Зачепите трос, підтягніть його до себе і дерните. Якщо решітка з сіткою, то акуратно штовхніть її всередину і дотягніться рукою до троса. В деяких моделях Toyota на губі бампера є перемички. Перекусіть плоскогубцями кілька (дві-три). Між ними засуньте руку, дотягну до зворотного боку замка капот а. Потягніть злегка невеликої викруткою за трос, який кріпиться в цьому місці. Попросіть іншої людини в цей момент натиснути на передній край кришки капот а. Тоді замок відкриється набагато легше.
4
Причиною неоткриванія капот а може стати його замерзання на морозі або вода в сорочці троса. В цьому випадку візьміть фен і направте струмінь теплого повітря через радіаторну решітку протягом десяти хвилин. Врахуйте, що обігрів краще проводити побутовим феном. Дуже гаряче повітря потужного монтажного фена на морозі спровокує спучування фарби автомобіля.