Як утеплити підлогу в заміському будинку. Як утеплітьбеттоннийпол.

Комфорт і затишок в заміському домі в чому визначаються теплим підлогою, особливо це актуально в середній смузі Росії, де холодну пору року триває досить довго. Правильне утеплення дозволить не тільки зберегти максимальну кількість тепла, але і захистить лаги від конденсату, що важливо для довговічного використання дерев'яних конструкцій.
Вам знадобиться
  • - пароізолірующіе матеріали;
  • - теплоізолюючі;
  • - наливна підлога;
  • - покриття для підлоги.
Інструкція
1
Щоб підлога була теплим, проведіть утеплюючі роботи всього підвального приміщення. Обтягніть стіни підвалу, зовнішню сторону статі пароізолірующую матеріалами і закріпіть на них товстий шар теплоізолюючих матеріалів. Як утеплювач підійде мінеральна вата, вартість якої найбільш доступна для всіх верств населення.
2
Замість мінеральної вати можете використовувати пінополістирол або скловату, яка до цих пір широко застосовується в якості утеплюючих матеріалів. Якщо ви використовуєте рулонні матеріали, кріпите їх за допомогою рейок. Для установки листових матеріалів в будівельних супермаркетах продається спеціальний алюмінієвий або пластмасовий профіль, який ви встановите за розміром плит, прикрутивши за допомогою саморізів, і встановіть самі плити.
3
Повне утеплення підвального приміщення допоможе вам зберегти підлогу теплим без використання електричного підігріву.
4
Для ще більш надійного збереження тепла використовуйте цементну стяжку і підлогові покриття, призначені для обробки і збереження тепла.
5
Якщо підлога в заміському домі досить рівний і стяжка не потрібна, додаткового утеплення можна досягти за допомогою розчину для наливних підлог. Суміші для наливної підлоги представлені в сфері торгівлі в широкому асортименті, прекрасно зашпаровують щілини і дозволяють максимально вирівняти підлогу, якщо рівень перепадів не перевищує двох сантиметрів. Перед застосуванням будь-якої суміші уважно ознайомтеся з інструкцією від виробника.
6
Наливна підлога висихає протягом 48 годин, після чого ви можете стелити покриття для підлоги.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=71V63JAsN2A
Зверніть увагу
Утеплення таким методом допоможе вам зберегти тепло в найхолоднішу зимову пору, підлога буде ідеально рівним, всі дерев'яні конструкції будуть надійно захищені від вологи, що з'являється через парового ефекту.