Як накачати м'язи без таблеток. Як правильно харчуватися щоб накачати м'язи.

Щоб швидко і ефективно накачати м'язову масу без вживання різних стимулюючих їх зростання препаратів, необхідно засвоїти ряд простих, але дієвих правил. Варто пам'ятати, що основними рекомендаціями залишаються правильне харчування і інтенсивність навантаження.
Інструкція
1
Для росту м'язів поступово підвищуйте інтенсивність навантаження з кожним тренуванням. Зробити це можна різними способами: збільшуючи вагу обтяження спортивного інвентарю, додаючи кількість повторень виконання вправ, знизивши швидкість рухів.
2
Спробуйте виконувати вправи безупинно, аби фіксуючи положення в кінцевій точці. Наприклад, при присіданнях сідайте і вставайте, не роблячи пауз, поки не досягнете відмови.
3
Також поекспериментуйте виконання вправ зі скиданням ваги спортивного інвентарю. Для цього спочатку робіть необхідну кількість повторень. Після цього зменшіть вагу навантаження і виконайте ще стільки ж. На 2-3 тренуванні ви відчуєте видимий результат.
4
Не забувайте правильно харчуватися. Більше 70% позитивного результату залежить від дієти. Щоб стимулювати м'язову масу до зростання, необхідний будівельний матеріал - білок. Для цього уважно вивчіть продукти з максимальним вмістом даного компонента. Для інтенсивної накачування м'язів фахівці рекомендують вживати 3-6 грамів білка на 1 кг ваги тіла в день.
5
Не менш важливим фактором при накачуванні м'язової маси служить відновлення. Щоб тренування йшли на користь, дотримуйтеся декількох простих правил.
6
По-перше, вишиковуйте індивідуальний комплекс вправ з максимальним навантаженням на м'язи .
7
По-друге, тренуйтеся з перервою в 1-2 дні, так як тілу необхідний час на відновлення.
8
По-третє, не забувайте відпочивати як фізично, так і емоційно. Ваш сон повинен займати не менше 8-10 годин на добу.
9
По-четверте, не забувайте правильно і збалансовано харчуватися. Виключіть зі свого раціону смажені, гострі, жирні та солодкі страви. Для вас необхідна їжа з високим вмістом білка.
10
Якщо дані рекомендації не приносять бажаного результату, проконсультуйтеся з фахівцем. Досвідчений тренер, вивчивши структуру та можливості вашого тіла, підбере індивідуальний комплекс вправ.