Як полагодити машину.

Чистка пральної машини - це така справа, що потрібно проводити своєчасно. Для цього слід взяти інструкцію, прикладену до неї, уважно її прочитати і вже після цього приступати до детальної чищенні агрегату відповідно до рекомендацій. Однак на сьогоднішній час ми можемо виділити ряд основних і загальних для всіх пральних машин факторів якісної очистки.
Інструкція
1
Якщо ви хочете продовжити термін експлуатації пральної машини на максимальний час, забезпечте, в першу чергу, якісний догляд за її барабаном. Кращий варіант - це виклик грамотного фахівця з пральним машинам відразу ж в день покупки машини, щоб отримати у нього докладну консультацію про те, наскільки жорстка в вашому районі вода. Крім того, він порадить вам найбільш ефективний засіб від накипу саме для пральної машини вашої моделі.
2
Особливо важливо в цьому питанні знати індивідуальні особливості пральних машин, а також ринок пропонованої продукції. Ці знання допомагають забезпечувати належний догляд даної моделі пральної машини, що неодмінно збільшить термін її експлуатації.
3
Так, наприклад, деякі марки пральних машин мають важкою структурою вбудованого барабана. За ним вже неможливо доглядати звичним ручним способом. Тому тут буде більш резонним купувати якісні засоби для боротьби з накипом або порошки, пом'якшувальні воду і використовувані в спеціальному режимі автоматичної чистки.
4
Перед завантаженням речей завжди перевіряйте кишені, щоб дрібні предмети не проникли в барабан пральної машини. Також не використовуйте ніколи для чистки вашої пральної машини залізні мочалки.
5
Для чистки зовнішніх деталей пральної машини змочіть м'яку ганчірочку в якомусь нейтральному миючому засобі, після чого акуратно протріть всі панелі на фронтальній стороні пральної машини.
6
Щоб очистити внутрішні частини агрегату, скористайтеся наступним способом: приготуйте заздалегідь очисний розчин, змішавши стакан відбілювача і дві склянки звичайного прального порошку. Далі м'якою ганчіркою акуратно протріть всі нутрощі пральної машини. Потім увімкніть машинку в режимі гарячої прання (60 і більше градусів), видаливши тим самим всі сліди миючого засобу.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не використовуйте для очищення зовнішньої поверхні вашої пральної машини рідини і порошки, що містять абразивні речовини. Адже в їх склад входить етиловий спирт або розчинники.
Пульт управління значно полегшує роботу з багатьма пристроями, такими як телевізор, домашній кінотеатр, DVD плейер. Професійні і напівпрофесійні камери теж можуть оснащуватися пультами управління, але коштують такі пульти дуже дорого. Однак змайструвати такий пристрій можна і це практично нічого не коштуватиме.
Інструкція
1
Візьмемо звичайний ліхтарик-брелок. Розібравши ліхтарик, ми натрапимо на схему замикання контактів, що приводяться в дію кнопками вперед і назад. Відрізаємо від нижньої частини все не потрібні нам елементи, приклеюємо 2 контакту. Один на дно, другий на «бордюрчик». Перший контакт у нас прийме на себе функцію фокусування, а другий буде відповідати за повний спуск.
2
Прикріплюємо до кнопки включення пружинку і невелику пластину. Пружина до пластини в НЕ натиснутому положенні діставати не повинна.
3
споюють між собою обидва контакти. При натиску на кнопку пружина у нас буде стикатися з нижнім контактом, і відбуватиметься фокусування, а також з'явиться додаткова жорсткість. Натиснувши кнопку до кінця, ми пригорнемо другий контакт, що змушує спрацьовувати затвор. Все споює і пульт збираємо.
4
Нам буде потрібен рулончик з ізоляційної стрічки, щоб розмір його дорівнював діаметру вихідного отвору дроти, так як провід у нас досить тонкий.
5
Споруджуємо найскладнішу частину, яка є роз'ємом для з'єднання з фотокамерою. Підбираємо відповідного діаметру проводки, в потрібному вигляді їх склеюємо. Розміщуємо контакти так, як нам потрібно для з'єднання пульта з камерою.
6
оголюється ізоляцію з одного боку, щоб можна було підключити дроти. Одягаємо зверху термотрубкі і заливаємо все клеєм.
7
Тепер всю «начинку» потрібно помістити в зручний, що уміщається в руці корпус. Склеюємо клеєм або ізолентою де необхідно і пульт управління для фотоапарата готовий.
Корисна порада
Такі саморобні пульти можна купити і на різних аукціонах, причому задешево. Але зробити це пристрій самому набагато приємніше і цікавіше.