Як включити диспетчер вікон. включить диспетчер вікон робочого столу.

З проблемою відключеного диспетчера вікон іноді стикаються користувачі Windows 7. Зокрема, при відключенні цієї служби виникають деякі проблеми з правильним функціонуванням теми Aero. Щоб відновити нормальну роботу комп'ютера, слід включити службу диспетчера вікон.
Інструкція
1
При вимкненому диспетчері вікон в Windows 7 не працюють деякі ефекти - наприклад, не вдається включити прозорість вікон. Для включення диспетчера відкрийте: «Пуск» - «Панель управління» - «Адміністрування» - «Служби». Знайдіть у списку служб «Диспетчер сеансів диспетчера вікон робочого столу», відкрийте його. У вікні, встановіть в спадному меню тип запуску «Авто» - це дозволить службі автоматично стартувати при запуску комп'ютера. Щоб не перезавантажувати комп'ютер, запустіть службу натисканням кнопки «Пуск», що знаходиться в цьому ж вікні.
2
Якщо попередній варіант не спрацював, і необхідні ефекти не з'явились, слід спробувати включити Windows Aero примусово. Для цього відкрийте «Блокнот» і впишіть в нього наведений нижче код. Впишіть його повністю, рядок в рядок, нічого не пропускаючи! Windows Registry Editor Version 5.00 [HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsDWM] "Composition" = dword: 00000001 "CompositionPolicy" = dword: 00000002 "ColorizationOpaqueBlend" = dword: 00000001
3
Збережіть файл під будь-яким ім'ям - наприклад, test. Потім перейменуйте його розширення з * .txt на * .reg. Запустіть створений файл test.reg, при цьому в реєстрі будуть зроблені необхідні зміни. Це простіше, ніж вносити зміни до реєстру вручну.
4
Відкрийте командний рядок з правами адміністратора: «Пуск» - «Всі програми» - «Стандартні». Знайдіть пункт «Командний рядок», клікніть правою кнопкою миші і виберіть "Запуск від імені адміністратора». У вікні командного рядка (консолі) введіть net stop uxsms і натисніть Enter. Потім введіть net start uxsms і знову виконайте команду натисканням Enter.
5
Пам'ятайте про те, що якщо ви працюєте з версіями Windows 7 «Початкова» і «Початкова базова», деякі ефекти робочого столу будуть вам недоступні. Подивіться на сайті розробника інформацію про вашу версії ОС - це допоможе вам зрозуміти, зв'язно чи відсутність тих чи інших можливостей операційної системи з її версією, або причина все-таки криється в неправильному налаштуванні.