Як бути щасливою по фен-шуй.

Вже багато століть люди помічають, що події їхнього життя багато в чому визначаються оточуючими предметами. Китайці привели ці спостереження в систему, утворивши вчення фен-шуй. Його вивчення вимагає серйозної підготовки, тому за допомогою можна звернутися до професіоналів. Але основні правила ви можете освоїти самостійно.
Інструкція
1
Приведіть у порядок свій будинок, узгодивши значення і присутність 5 стихій: води, вогню, землі, дерева і металу. Поставте в південно-східній області житла квадратний або прямокутний акваріум, цей атрибут повинен принести у ваше життя спокій. Встановивши в спальні або вітальні камін, ви забезпечите тепло в сімейних відносинах. Використовуйте круглі світильники і високо повішені люстри. Слідкуйте за справністю електроприладів, зламана техніка приносить у відносини розбіжності.
2
Правильно розвісьте по будинку дзеркала, їм в фен-шуй надається велике значення. Ні в якому разі не встановлюйте їх навпроти ліжку, а тим боле над нею - це вкрай негативно впливає на сексуальне життя. У будь-якому іншому місці намагайтеся повісити дзеркало таким чином, щоб ви бачили своє відображення вище голови, що залишає простір для ідей. Не встановлюйте їх один навпроти одного і біля дверей. Самі дзеркала завжди повинні бути чистими, не запиленими.
3
Організовуючи обстановку квартири, не намагайтеся фанатично виконувати всі рекомендації фен-шуй. Житло має бути оснащено таким чином, щоб вам було простіше згуртувати членів родини, при цьому залишаючи кожному територію для особистого простору. Пам'ятайте, що покупка якогось рекомендованого атрибута не допоможе вам поліпшити своє життя, якщо загальна обстановка суперечить досягненню цілей.
4
Очистіть свій особистий і робочий простір від усього зайвого. Це приверне у ваше життя потік новий придбань. Навчіться віддавати, і це допоможе принести в своє життя щось нове.
5
Залучаючи в своє життя любов, організуйте спеціальну зону, наприклад спальню. Повісьте на стіну картину півоній або красивих пейзажів. Уникайте зелено-блакитних холодних тонів в оформленні. Любов оберігається стихією землі, тому постарайтеся соответствующе прикрасити кімнату. Для цього підійдуть камені і кристали. Поставте недалеко від себе парну фігурку птахів: голубів або лебедів.
6
Намагаючись залучити в своє життя удачу, не забувайте і про власний гардеробі. Віддавайте перевагу натуральним тканинам яскравих кольорів в поєднанні з чорним або білим. Відмовтеся від класичних блакитних джинсів, в усякому разі, вибирайте інше забарвлення. Людям, що прагнуть до любові, варто звернути увагу на червоний одяг і на поєднання зелених тканин з ніжно-рожевими. Кар'єристам підійдуть жовті, бежеві, сірі і чорно-білі костюми.
7
Заведіть домашнього улюбленця, якщо у вас є така можливість. Це дозволить залучати гарну енергію в будинок в той час, коли вас немає вдома. Слідкуйте за станом рослин - вони не повинні бути засохлими, інакше в житті утворюється складний застійний період.