Куди влаштуватися на роботу без освіти. Як влаштуватися на роботу без досвіду та вищої освіти.

Освіта, навіть незакінчене або середньо-спеціальна, дає безліч переваг при влаштуванні на роботу . Але людям, які не отримали і його, не варто засмучуватися. За останні роки роботодавці стали більше звертати увагу на потенціал працівника, а не на отримані скоринки. Вам потрібно тільки довести, що ви будете сумлінно трудитися.
Навіть якщо у вас немає навчання, ви можете заробляти великі суми грошей. Зробити це можна двома способами. Або трудитися до сьомого поту, виконуючи всю роботу , що підвернеться, або побудувати кар'єру. І той, і інший варіант вимагає масу зусиль. Але без праці заробити гроші неможливо. І якщо ви хочете отримувати гідну зарплату, доведеться діяти. Перший варіант. На ринку праці є багато вакансій, на які візьмуть будь-якої людини, навіть без навчання і досвіду. Звичайно, в кожному місті свої організації, що здійснюють найм співробітників. Наприклад, якщо ви живете в місті біля моря, то можна влаштуватися рибалкою або сортувальником морепродуктів. Це досить-таки складна робота, але зазвичай вона оплачується дуже навіть непогано. Якщо у вашому місті ведуться будівельні роботи, можна влаштуватися різноробочим, вантажником або кухарем. На оздоблювальні роботи теж потрібні люди. Маляров, наприклад, частенько беруть без найменшого досвіду. В деяких сферах торгівлі продавці отримують хороші латки. Складаються вони з невеликого окладу і високих відсотків. Звичайно, багато залежить і від роботодавця. Є ризик не отримати зароблене. Але якщо ви влаштуєтесь в солідну компанію, у вас з'явиться шанс непогано влаштуватися в житті. Чим дорожче товар (послуга), який потрібно продавати, тим вище буде дохід. Щоб заробити гроші другим шляхом, потрібно час. Спочатку визначитеся з посадою, яку б ви хотіли отримати. Вона може бути будь-який: програміст, керівник відділу, бухгалтер, інженер. Тепер виберіть декілька великих організацій, в яких є такі посади, нехай навіть невільні. Улаштуйтеся в одну з фірм на будь-яку вакансію, нехай навіть саму непрестижну. У багатьох місцях потрібні оператори на телефон, секретарі, підсобні робітники і менеджери. З часом ви повинні довести, що можете працювати з повною віддачею. Не зайвим буде показати і свою хорошу здатність до навчання. Отримуйте якомога більше інформації про вакансії, на якій ви плануєте працювати надалі. Якщо ви докладете достатньо зусиль, через деякий час ви зможете побудувати кар'єру в цій організації абсолютно без навчання. Але пам'ятайте, що все у ваших руках. Не варто здійснювати вчинків, про які ви можете надалі пошкодувати.
Наявність вищої навчання найчастіше має вирішальне значення при виборі кандидата. Не завжди у претендентів є диплом. В цьому випадку влаштуватися на роботу без вищої навчання можливо, але спочатку потрібно визначити для себе ряд проблем, які належить усунути.
Інструкція
1
Якщо ви відчуваєте себе невпевнено від того, що не маєте вищої навчання , відкиньте свої сумніви в успіху. Озирніться навколо, перестаньте обмежувати себе в пошуку. Знайдіть свою мотивацію, проставте цілі і почніть до них рухатися. Якщо ви боїтеся поміняти роботу тільки тому, що у вас немає диплома, але є відчуття того, що нинішня діяльність зовсім не підходить, зізнайтеся собі в цьому. Поставте конкретну кінцеву мету, визначте шляхи для її досягнення і зробіть перший крок до своєї мрії. Поміняти професію ніколи не пізно. Наприклад, у вашому районі немає квіткового магазину, а ви не знаєте теоретичні основи ведення роздрібної торгівлі. Розділіть процес створення торгової точки на етапи: реєстрація підприємства, закупівля обладнання, набір персоналу і т.д. Почитайте літературу, порадьтеся з рідними. Так, невеликими кроками почніть свій новий шлях.
2
Якщо вас долають побоювання, що без вищої навчання не вийде зробити кар'єрний ріст, забудьте про них. Почніть працювати в тій області, яка вам до душі. Багато людей стають професіоналами своєї справи, починаючи кар'єру з найнижчих щаблів. Наприклад, якщо вам подобається журналістика, починайте писати на різні теми в газети, шукайте замовників в інтернеті для розміщення свого матеріалу на сайтах. Не чекайте, поки з'явиться диплом про закінчення факультету журналістики. Відточуйте майстерність і попутно заводите корисні знайомства в даній області.
3
Ви думаєте, що роботодавці не будуть розглядати вашу кандидатуру, якщо в резюме не заповнена графа про вищу освіту? В такому випадку, в розділі «досвід роботи» опишіть його так, щоб стало ясно - ви витратили роки на придбання потрібних навичок, а не на заучування конспектів. А також вкажіть в графі «особисті якості» той факт, що вас переповнює ентузіазм з приводу майбутньої роботи. Поєднання досвіду і прагнень до вдосконалення навичок дають набагато більший ефект, ніж просто наявність диплома про вищу освіту.