Як в Microsoft Word зробити альбомний аркуш. Як включити альбомну сторінку в майкрософт ворд.

За умовчанням при запуску текстового редактора Microsoft Office Word створюється порожній лист в форматі А4 з книжковою орієнтацією. Щоб змінити параметри сторінки, необхідно звернутися до інструментів програми.
Інструкція
1
Запустіть програму і створіть новий документ або відкрийте для редагування вже наявний. Перейдіть на вкладку «Розмітка сторінки». Якщо панелі інструментів не відображаються, підведіть курсор миші до видимої частини панелі і клацніть по ній правою кнопкою миші. В контекстному меню знайдіть пункт «Згорнути стрічку» і зніміть з нього маркер.
2
В блоці «Параметри сторінки» натисніть на кнопку-мініатюру «Орієнтація». У випадаючому меню клікніть лівою кнопкою миші по пункту «Альбомна». Лист буде повернутий на 90 градусів. Скористайтеся кнопками «Поля», щоб налаштувати коректне розміщення тексту на сторінці.
3
Також для зміни орієнтації сторінки можна викликати діалогове вікно «Параметри сторінки». Перебуваючи на вкладці «Розмітка сторінки», натисніть на кнопку зі стрілкою в рядку з назвою блоку.
4
У вікні зробіть активної вкладку «Поля». В групі «Орієнтація» виділіть мініатюру з написом «Альбомна», якшо по ній лівою кнопкою миші. В групі «Зразок» макет сторінки зміниться відповідно до вибраного варіанта.
5
Зверніть увагу на поле «Застосувати» з списком, що випадає в тій же групі «Зразок». Тут ви можете вказати, чи слід застосовувати альбомну орієнтацію до всього документа або тільки до того лист у, на якому ви в даний момент редагуєте текст.
6
Після того, як задасте нові настройки, застосуйте їх до документа, натиснувши на кнопку ОК. Діалогове вікно «Параметри сторінки» закриється автоматично. Якщо вам необхідно побачити, як виглядатиме роздрукований лист з вашими даними, а не просто макет, скористайтеся функцією попереднього перегляду.
7
Натисніть на кнопку Office в лівому верхньому кутку вікна. З меню «Друк» виберіть команду «Попередній перегляд». Відкриється ескіз вашого документа. В режимі перегляду також можна змінити орієнтацію. Потрібні інструменти знаходяться в блоці «Параметри сторінки».