Як візуально зробити очі більше. Як нафарбувати карандашём очі щоб вони виглядали більше.

Природа не нагородила вас тим «розкритим» поглядом, яким дивляться з глянцевих обкладинок голлівудські кіноактриси і поп-діви? Можливо, вони просто знають, як збільшити маленькі очі за допомогою косметики.
Вам знадобиться
  • - світлі тіні
  • - світлий олівець
  • - темна підводка
  • - об'ємна туш
Інструкція
1
Якщо ви мрієте про те, щоб візуально розширити розріз очей, що не підкреслюйте нижню повіку темним олівцем. Але відмовлятися від підводки повністю все ж не варто. Ефектніше всього виглядатиме лінія, проведена від середини верхнього століття до зовнішнього куточка. В напрямок до зовнішнього краю риса повинна потовщуватись.
2
Хочете, щоб погляд виглядав більш м'яким - підведіть верхню повіку олівцем і злегка розтушуйте контур, потім нанесіть тіні. Якщо ви збираєтеся зробити більш помітний макіяж, нанесіть спочатку тіні, а після - рідку підводку. «Стрілки» візуально витягають розріз очей, а не роблять їх більше.
3
Вам підійдуть тіні світлих тонів: перловий, перламутровий, бежевий, рожевий, сірий. Власниці маленьких очей з успіхом можуть поекспериментувати відразу з двома відтінками. Нанесіть більш світлий тон на внутрішній край зовнішнього століття і трохи вздовж лінії брів. Темніший відтінок нанесіть на зовнішній край і злегка розтушуйте лінію переходу, щоб вона виглядала природно.
4
Для досягнення більшого ефекту можна скористатися світлим олівцем. Підведіть їм внутрішню лінію нижньої повіки трохи нижче росту вій. Ця маленька хитрість не тільки збільшить маленькі очі , але і зробить погляд загадковим і привабливим.
5
Надайте виразності за допомогою об'ємної туші. Піднімайте вії вгору, одночасно прокручуючи щіточку, як роблять це стилісти. У цих простих рухах криється секрет візуального збільшення очей. Особливу увагу приділіть віям у внутрішнього краю - вони повинні бути добре фарбують і підняті.
6
не обтяжують вії густим шаром туші, так як на тлі світлих тіней вії з грудочками будуть виглядати непривабливо. Досить провести 1-2 рази по верхніх віям, потім фарбувати нижні, а потім знову повернутися до верхніх, щоб завершити макіяж.