Як відновлюватися після тренувань.

При правильному виконанні вправ та ефективної віддачі всіх м'язів не варто забувати про відпочинок. Відновлення - важливий фактор інтенсивних тренувань . Існує кілька способів привести фізичний і емоційний стан в норму.
Інструкція
1
Після тренування обов'язково прийміть водні процедури. Таким чином ви снімtте напругу і заспокоїте м'язи. Обполосніться прохолодною водою або поплавайте в своє задоволення в басейні. Досить 10-15 хвилин перебування у воді, щоб відчути прилив сил і бадьорість організму.
2
Не менш ефективно розслаблює м'язи після тренування гаряча ванна або сауна. Пам'ятайте: висока температура сприяє випаровуванню з організму молочної кислоти, яка якраз відповідає за больові відчуття в м'язових волокнах.
3
Щоб відновитися після напруженого тренування, розімніть м'яза. В даному випадку вам відмінно допоможе професійний масаж. Досвідчений лікар, визначивши слабкі місця, ефективно нейтралізує наслідки навантажень.
4
Випийте чашку какао. Теплий напій за рахунок насичення вуглеводами і білками стабілізує енергетичний баланс організму. Какао містить іони магнію, калію, кальцію, які виходять з м'язів під час занять разом з потом. Також даний напій відомий наявністю кофеїну, який стимулює активність організму. Підвищується настрій і створюється відчуття бадьорості.
5
Не менш ефективно відновити організм після тренування вам допоможе кисневий коктейль. Втома безпосередньо пов'язана з недоліком повітря. Витрачаючи запаси кисню на метаболічний процес під час тренування, організм виснажується. Випийте склянку коктейлю, щоб відновити втрачений баланс. У домашніх умовах скористайтеся кисневими балончиками. Вони прості у використанні і не вимагають довгих приготувань. Придбати їх можна в спеціалізованих магазинах.
6
Пам'ятайте: не приділяючи уваги відновленню організму після тренувань , ви не отримаєте очікуваних результатів від виконання вправ.