Як врізати мийку в стільницю. установка мийки в стільницю відео.

Сучасна кухня найчастіше передбачає мийку , врізану в стільницю. У такому випадку вона виглядає продовженням меблевого ансамблю і дуже вдало вписується в інтер'єр. Врізати мийку самостійно цілком можливо, для цього не потрібно володіти спеціальними навичками та інструментами.
Вам знадобиться
  • - олівець;
  • - лобзик;
  • - рулетка;
  • - силіконовий герметик;
  • - кріплення;
  • - викрутка або шуруповерт.
Інструкція
1
У першу чергу прикладіть стільницю до кордонів короби, на якому вона буде встановлена. Врахуйте всі розрахункові допуски, кілька разів перевірте. Зсередини відзначте олівцем контур короба.
2
Переверніть стільницю і визначте розташування мийки. Прикладіть її верхньою стороною до вивороту стільниці і обведіть її контури олівцем. Якщо мийка буде межувати зі стіною, не забудьте залишити зазор, щоб у разі необхідності вирівнювати або підрізати край стільниці. Бажано залишити запас не менше 50-60 мм.
3
У кожної мийки по краю є бортик, який буде перекривати частину столу, виміряйте його ширину за допомогою рулетки. Зазвичай це відстань приблизно дорівнює 12-16 мм.
4
На стільниці від зазначеного краю мийки відступите цю відстань і Вичертите такий же контур всередині. В результаті у вас вийде смуга з такою ж шириною, як і відстань від краю до вушок під кріплення затискачів.
5
Щоб рівно прокреслити внутрішній контур кутів, прикладайте мийку на кілька сантиметрів ближче до протилежного краю. Коли лінія буде готова, і ви переконаєтеся в тому, що всі розкреслений вірно, випиляєте внутрішній контур лобзиком.
6
Одягніть на мийку кріплення і наклейте липку стрічку, яка охоронить внутрішню поверхню від попадання вологи. Приклеюйте стрічку так, щоб залишити попереду невеликий жолоб для заливки силіконового герметика.
7
Змастіть краї силіконом, вставте мийку в стільницю і притягну її кріпленнями. Не забудьте перед цим зняти зі стільниці захисну плівку (якщо вона є). Щоб забезпечити найкращу герметичність, ізолюйте її у два прийоми: спочатку обведіть шаром силікону площину прилягання, заповнюючи простір до бортика, а після висихання - нанесіть другий шар. Дочекайтеся початку схоплювання і затягніть мийку кріпленнями.
8
Відразу ж витріть силікон, який виступив на стільницю. Якщо він встигне висохнути, то при його видаленні ви можете пошкодити силіконовий бар'єр під мийкою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=w--tp3cSTic