Як швидко розбудити сплячого.

Швидке і різке пробудження негативно позначається на стані людини. Особливо не рекомендується різко будити дітей, інакше це може привести до різного роду порушень. Якщо вам все ж вкрай необхідно швидко розбудити сплячого, постарайтеся діяти гуманно.
Вам знадобиться
  • - будильник;
  • - телефон;
  • - вода.
Інструкція
1
Увімкніть яскраве світло або розкрийте штори. Цей спосіб підійде для тих людей, які сплять досить чутливо. Якщо перед вами стоїть більш важке завдання, і сплячий ніяк не відреагував на початі вами дії, додайте до яскравого світла гучну музику.
2
Розбудіть людини за допомогою будильника. Цей метод може добре спрацювати у вихідний день або після полуденного обіду. Людина, що звикла до підйому по будильнику по будням, швидко прокинеться від сигналу, яка говорить, що прийшов час йти на роботу.
3
Зателефонуйте сплячому. Більшість людей дуже гостро реагують на мелодію, яка встановлена на дзвінку їх телефону. Тому несподіваний дзвінок може розбудити соню, а необхідність відповісти точно підніме його з ліжка.
4
Удайтеся до психології. Вченими було виявлено, що чоловіки і жінки по-різному реагую на одні й ті ж звуки уві сні. Так, чоловіка швидко розбудить звук сигналізації, що спрацювала, за умови, що сплячий є автовласником. Жінку спробуйте розбудити за допомогою дитячого плачу. Причому не має значення, є вона матір'ю чи ні.
5
Дізнайтеся, як будили сплячого в дитинстві. Згідно з деякими спостереженнями, людина швидше прокидається, якщо його будити так, як це робили в ранньому дитинстві його батьки. Якщо ви в точності повторите всі дії і слова, успіх вам гарантований.
6
Не йдіть з кімнати після того, як чоловік сказав вам, що встає. Спокуса залишитися в ліжку часто настільки великий, що всі обіцянки встати «через хвилиночку» перетворюються в тихе посопування на подушці. Тому не відставайте від сплячого доти, поки він не встане і не виявиться на «безпечному» відстані від теплої і затишної ліжка.
7
Намагайтеся не вдаватися до кардинальних заходів. Однак якщо ніякі з вищенаведених порад не допомагають, можна звернутися до старого перевіреного способу з холодною водою. Тільки бажано все ж набрати теплої води і в кількості значно меншому, ніж відро.