Як в Excel згорнути рядки. Як в excel cltkfnm cdthyenm-hfpdthyenm cnhjrb.

У додатку Microsoft Office Excel існує можливість приховувати стовпці і рядка таблиці. Це буває зручно в тих випадках, коли необхідно підвищити наочність складних таблиць, виводячи на екран лише найважливіші дані, або приховати відображення конфіденційної інформації.
Інструкція
1
Коли ви звертаєте рядка , зникають і відповідні їм заголовки, отже, будь-якому відкрив книгу Excel неважко буде здогадатися, що якщо після рядка 3 йде рядок 5, значить , рядок 4 прихована. Враховуйте це, оформляючи дані на аркуші.
2
Для того щоб згорнути рядка , підведіть курсор миші до колонку з найменуванням рядків у лівій частині вікна. Клацніть лівою кнопкою миші по тому рядку, з якою буде розпочато виділення. Утримуючи її натиснутою, перемістіть курсор до тієї рядку, якою виділення завершиться. Відпустіть кнопку миші.
3
Якщо рядка не є суміжними, натисніть на клавіатурі клавішу Ctrl і, утримуючи її, відзначте за допомогою миші потрібні вам рядка . У даному режимі не використовуйте коліщатко миші для пересування по листу, так як клавіша Ctrl відповідає ще й за масштаб сторінки. Скористайтеся смугою прокрутки. Якщо все ж хочете переміщатися по листу за допомогою миші, відпускайте на час прокрутки гарячу клавішу.
4
Виділивши потрібний діапазон, правою кнопкою миші по виділенню. У контекстному меню виберіть команду «Приховати», клацнувши по ній лівою кнопкою миші. Обрані рядка будуть згорнуті. Для виконання даного завдання можна скористатися і кнопками на стандартній панелі інструментів.
5
Виділіть рядка , які необхідно згорнути, і відкрийте вкладку «Головна». На панелі інструментів знайдіть блок «Осередки». Натисніть на кнопку «Формат». У випадаючому меню виберіть групу «Видимість» і пункт «Приховати або відобразити». Розгорнеться підменю. Виберіть у ньому команду «Приховати рядка ».
6
Щоб повернути відображення згорнутим рядкам, виділіть дві суміжні рядка , між якими приховані дані, і клацніть по виділенню правою кнопкою миші. У контекстному меню виберіть команду «Відобразити». Інший варіант: виділіть не «strong> рядка , а осередки, що відповідають заданим умовам. На панелі інструментів у меню «Формат» викличте команду «Відобразити рядка » з групи «Приховати або відобразити».