Як в Фотошопі зробити блискучу картинку.

Програма Фотошоп (Adobe Photoshop) дозволяє прикрасити картинку , зробити її святковою, блискучою і переливається. Таким чином можна створити вітальну листівку. Чудово виглядають прикрашені подібним чином новорічні картинки або фотографії з дитячих ранків.
Інструкція
1
Встановіть програму Adobe Photoshop і запустіть її. Відкрийте фотографію, яку хочете прикрасити. Створіть другий шар зображення. Він повинен бути дублем першого. Натисніть правою кнопкою миші на перший (нижній) шар і виберіть в меню «Дублювати шар».
2
Коли шари готові, уявіть, як виглядають ваші улюблені блискучі картинки, які можна взяти за еталон. Блискучий шар повинен грати, переливатися і виблискувати. Для цього треба створити нерівності або «шум», висловлюючись мовою дизайнера, що працює в Фотошопі. «Шум» створюється таки чином. Перебуваючи в одному з шарів, зайдіть в верхню панель і знайдіть у фільтрах назва «Шум» або Noise. Виберіть «Додати шум». Параметри «Шума» слід вибирати тільки методом проб і помилок, стежачи за тим, як змінюється зображення.
3
Проробіть такі маніпуляції з усіма верствами. Відмінність в тому, що в кожному наступному шаром параметри «Шума» повинні бути менш інтенсивними.
4
Створіть 2 порожніх нових шару. Для цього натисніть на нижній панелі в віконці шарів зображення чистого аркуша або гарячу клавішу F7 з включеним англійським в мовній панелі. На панелі інструментів знайдіть олівець і задайте розмір грифеля - 2-3 пікселя. В одному з порожніх шарів намалюйте білі крапки - майбутні блискітки. У другому порожньому шарі малюйте точки поменше.
5
Тепер створіть відблиски. В панелі інструментів знайдіть пензлик у вигляді хрестика, зірочки або чогось подібного. Цією кистю намалюйте відблиски поруч з точкам в порожніх шарах. Відблиски размойте фільтром Gaussian Blur в розділі Filtres на верхній панелі в основному вікні. Тепер картинка придбала святковий, променистий вид.
6
Виконайте зведення шарів і збережіть зображення під новим іменем.
Зверніть увагу
Не надто розмивайте відблиски Gaussian Blur, а то вони будуть туманними. Досить виставити значення 0,8 або 0,9.
Корисна порада
Відблиски і блискітки найкраще робити тільки білим кольором - так вони будуть виглядати яскравими на будь-якому фоні.
Блестящие картинки досить часто зустрічаються в якості аватарок користувачів інтернет-ресурсів або вітальних листівок. За допомогою програми Photoshop можна виготовити подібну анімацію і накласти її на власне фото.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - фотографія.
Інструкція
1
Відкрийте фото, на яке будете додавати анімовані блискітки, в програмі Photoshop комбінацією Ctrl + O або командою Open, яку можна знайти в меню File.
2
Виділіть ті галузі фотографії, де будуть розташовані блискітки. Це можна зробити за допомогою будь-якого з інструментів виділення, але найпростіший спосіб виділити декілька областей на зображенні полягає в використанні режиму швидкої маски. Для включення цього режиму натисніть клавішу Q.
3
Зафарбуйте на фотографії ті фрагменти, де розміщуватимуться блискітки за допомогою інструменту Brush Tool. Незалежно від того, який колір у вас є основним, кисть в режимі швидкої маски буде зафарбовувати зображення червоним кольором.
4
Вийдіть з режиму швидкої маски, використовуючи ту ж клавішу Q. Інвертуйте створене виділення опцією Inverse з меню Select.
5
Виберіть кисть для малювання блискіток. Для цього перейдіть в палітру Brushes і клікніть по вкладці Brush Tip Shape. У вікні, виберіть, якшо по зображенню, одну з кистей Star.
6
Налаштуйте кисть. Для цього клікніть по вкладці Scattering і налаштуйте в цій вкладці значення параметра Scatter залежно від того, наскільки великий розкид блискіток вам потрібен. Чим більше значення цього параметра ви налаштуєте, тим більше вийде розкид. Поставте галочку в чекбоксі Both axes.
7
Підготуйте один з кадрів майбутньої анімації. Для цього створіть новий шар за допомогою опції Layer з групи New меню Layer. На цьому шарі нещільно зафарбуйте блискітками виділені області, провівши по них мишкою. Якщо виявилося, що блискітки занадто дрібні, відмініть останню дію комбінацією Ctrl + Z і збільшить розмір кисті у вкладці Brush Tip Shape палітри Brushes, змінивши параметр Diameter.
8
Для того щоб блискітки дійсно блищали, вам буде потрібно зробити кілька шарів з відбитками кисті. Створіть ще два шари, і на кожному з них нещільно зафарбуйте виділені області довільно розкиданими зірочками.
9
Для створення анімації відкрийте палітру Animation. Це можна зробити опцією Animation з меню Window. В палітрі шарів вимкніть усі верстви крім фотографії і самого нижнього ряду блискіток, якшо по картинці у вигляді ока зліва від шару. При відкритті палітри анімації автоматично створюється перший кадр, що містить зображення зі всіх видимих шарів.
10
Створіть ще один кадр анімації. Для цього клацніть по кнопці у вигляді листа із загнутим краєм в нижній частині палітри анімації. Зробіть видимим другий знизу шар з блискітками. Ви зможете помітити, що після цього вміст другого кадру змінилося.
11
Додайте ще один кадр таким же способом. При його створенні включите самий верхній шар блискіток в палітрі шарів і відключіть блискітки, що лежать найближче до фотографії.
12
Налаштуйте тривалість кадрів. Для цього виділіть всі кадри в палітрі анімації, клацнувши по першому і останньому кадру при затиснутою клавіші Shift. Клікніть по трикутнику в нижній частині будь-якого кадру і виберіть значення зі списку.
13
Перевірте результат, включивши програвання кнопкою Play, яка розташована під палітрою анімації. Якщо потрібно, зменшіть тривалість кадрів або подкорректируйте колір блискіток. Для зміни кольору клікніть по шару, колір блискіток на якому ви хочете змінити. Опцією Hue/Saturation з групи Adjustment меню Image відкрийте вікно фільтра і налаштуйте потрібний відтінок.
14
Збережіть блискучу картинку в файл формату gif опцією Save for Web або Save As меню File.