Як є мангостан.

Мангостан , він же мангустин і гарцинія - один з найсмачніших фруктів в світі. Незважаючи на назву, він не має ніякого відношення до манго. Це невеликі плоди з товстою пурпурно-коричневою шкіркою, під якою захована білосніжна напівпрозора сегментована м'якоть, яка в буквальному сенсі тане в роті. Вона володіє цитрусовим смаком з легкими персиковими нотками і приємним ароматом.
Вам знадобиться
  • - плоди мангостана;
  • - гострий ножик;
  • - десертна ложка.
Інструкція
1
Щоб повною мірою оцінити всі смакові принади мангостана, необхідно для початку його правильно вибрати. Візьміть плід в руку і несильно стисніть. Визрілий фрукт щільний на дотик, але при легкому натисканні він злегка пружинить. Потріскана шкірка говорить про перезрілості плода, а тверда, ніби камінь - про недозрілості. Від покупки таких мангостанов краще відмовитися. Смачними вони все одно не будуть.
2
Шкірка цього екзотичного фрукта в їжу не вживається, зате її можна використовувати в косметичних цілях. Щоб дістатися до його їстівної м'якоті, застроміть гострий ножик в область черешка і, приклавши зусилля, розріжте шкірку на дві половинки. Слідкуйте за тим, щоб ніж не доходив до самої м'якоті. Після цього акуратно зніміть шкірку з плоду. У вас в руках залишиться м'якоть мангостана, що нагадує формою головку часнику, а по консистенції - желе.
3
Можна вчинити ще простіше. Зріжте у плода верхню частину за допомогою ножа, а його м'якоть вийміть десертною ложкою. Будьте обережні, оскільки іноді в ній можуть бути присутніми досить великі кісточки. До речі, чим більше часточок в м'якоті, тим менше в ній буде насіння.
4
Мангостан їдять переважно в свіжому вигляді, з нього роблять сік, а також використовують для приготування екзотичних салатів, молочних коктейлів, суфле, начинки для пирогів і навіть соусу до риби. Ніжний, витончений смак цього плоду чудово гармонує з дарами моря, особливо з креветками і кальмарами. Для додання оригінального смаку звичайному пломбіру, кефіру і йогурту, просто витягніть м'якоть мангостана, поріжте її на шматочки і додайте в них.
5
Жителі Малайзії та Індонезії успішно консервують і сушать мангостани. Правда, для цього використовуються тільки молоді плоди.
Зверніть увагу
М'якоть мангостана повинна бути білою. Її темно-кремовий, майже жовтий колір є ознакою псування плода.
Корисна порада
Плоди мангостана залишають на пальцях та нігтях темні сліди, тому доцільніше знімати з них шкірку в рукавичках.