Як в Фотошопі зберегти для веб.

«Фотошоп» - один з найпопулярніших графічних редакторів, що дозволяє зберегти картинку практично у всіх поширених форматах. Відмінною рисою даної програми від інших є її вміння перетворювати графічне зображення для сайтів і веб-пристроїв .
Вам знадобиться
  • - персональний комп'ютер;
  • - встановлений «Фотошоп».
Інструкція
1
Вивчивши всі можливості «Фотошопа», яких в програмі досить багато, ви зможете претендувати на звання кращого фотомайстра. Ці знання знадобляться і при дизайнерської обробці фото під час створення різноманітних рамок і шаблонів, і в процесі творіння шедеврів для інтернет-сайтів.
2
Адже для них зображення повинне задовольняти всім вимогам і форматів веб-дизайну та програмування. І в цьому творчому процесі «Фотошоп» - найкращий помічник. Принаймні, з ним обробка картинок значно спрощується.
3
Для того щоб приступити до поліпшення зображення, відкрийте його через меню «Файл» - «Відкрити як», «Відкрити» або «Імпортувати». Виберіть малюнок і завантажте його в програму. Потім приступайте до обробки картинки. Виконавши редагування через те ж меню «Файл» збережіть зображення. Але в даному випадку необхідно буде скористатися опцією «Зберегти для web і пристроїв». Або достатньо буде натискання на клавіатурі клавіш Alt + Shift + Ctrl + S.
4
У новому вікні вкажіть параметри обробленого зображення. Тут ви можете вибрати формат картинки, його колір, прозорість, анімацію, розмір і ряд інших налаштувань. Переглянути, як ваша фотографія буде виглядати на сайті, ви можете, не виходячи з програми. Для цього достатньо натиснути кнопку «Перегляд». Після чого у вікні, вашого браузера перед вами постане відредаговане і підготовлене до завантаження зображення.
5
Якщо отриманий результат буде вас задовольняти, ви можете закінчити роботу з малюнком, попередньо скопіювавши і зберігши його код, який програма автоматично створює при завантаженні на сайт під час перегляду. Натисніть «Готово» і, якщо більше немає зображень для редагування, можете виходити з програми. Перед закриттям «Фотошопа» не забудьте зберегти змінене фото.