Як налаштувати маршрутизатор. Як встановити код на маршрутизатор.

Маршрутизатор - необхідний компонент будь-якої мережі, навіть найменшої, домашньою. На щастя, налаштувати маршрутизатор дуже просто, спеціальних знань і навичок для цього не потрібно, і це цілком під силу любителю.
  1. Підключіть маршрутизатор до мережі живлення, підключіть мережний кабель інтернет-мережі до WAN-інтерфейсу, а також з'єднайте пристрій з комп'ютером за допомогою мережевого кабелю. Індикатор WAN на корпусі повинен
  2. Увімкніть комп'ютер і запустіть браузер. В адресному рядку наберіть http://192.168.0.1 - це адреса, за допомогою якого можна отримати доступ до інтерфейсу налаштування пристрою.
  3. Перше, що необхідно зробити - ввести логін та пароль, якими захищені настройки маршрутизатора. У нового пристрою логін і пароль за замовчуванням збігаються: «admin» (без лапок). Надалі для забезпечення безпеки мережі рекомендується змінити логін і пароль.
  4. Налаштуйте параметри доступу до інтернет. Як правило, для цього призначена сторінка Internet Setup. Встановіть тип з'єднання PPTP, введіть ім'я та пароль доступу в інтернет, надані провайдером, якщо провайдер надає статичний IP-адресу і DNS-сервер, то ці адреси також введіть у відповідні поля. Connect mode (режим з'єднання) встановіть в Always on (постійне).
  5. Не забудьте зберегти зроблені настройки (Save settings).
  6. Щоб комп'ютер, підключений до маршрутизатора, отримав доступ в інтернет, необхідно перевірити настройки протоколу TCPIP. Як правило, отримання IP-адреси і адреси DNS-сервера слід зробити автоматичним.
  7. Для отримання доступу в інтернет може знадобитися MAC-адресу маршрутизатора. Його можна подивитися на сторінці Status, де вказані та інші параметри поточного інтернет-з'єднання.
  8. Якщо швидкість роботи в інтернет не відповідає заявленій провайдером, спробуйте налаштувати маршрутизатор таким чином: змініть значення параметра WAN port speed (швидкість порту WAN) і знову збережіть зроблені зміни.

Якщо виникають труднощі з підключенням маршрутизатора до мережі інтернет, слід звернутися в службу технічної підтримки провайдера інтернет-доступу, так як причини проблем можуть бути різноманітними, в тому числі залежними від провайдера .