Як повернути Яндекс-панель. настройки панелі в Яндексі.

Яндекс-панель, часто іменована Яндекс.Бар, являє собою розширення для інтернет-браузера, наприклад, Internet Explorer. Яндекс-панель - це додаткова панель інструментів, яка призначена для того, щоб зробити роботу з сервісами Яндекса комфортніше і зручніше. Головне - вміти правильно налаштовувати Яндекс.Бар.
Вам знадобиться
  • - персональний комп'ютер з доступом в інтернет.
Інструкція
1
Щоб повернути Яндекс-панель на бруазере Firefox, запустіть цей web-оглядач і вбийте в його адресний рядок посилання: http://bar.yandex.ru/firefox/. Після цього клікніть по кнопці «Встановіть Яндекс.Бар». Потім в браузері з'явиться повідомлення: дозвольте установку цього додатка, натиснувши при цьому на кнопку «Дозволити».
2
Щойно на екрані з'явиться діалогове вікно, натисніть на опцію «Встановити зараз». Після цього дочекайтеся, коли установка буде завершена, а потім перезавантажте ПК.
3
Після перезавантаження персонального комп'ютера і повторного запуску web-оглядача Яндекс.Бар з'явиться автоматично у вигляді панелі інструментів. Яндекс-панель розміщена буде у верхній частині браузера Firefox.
4
Якщо після виконаних операцій Яндекс.Бар в web-браузері Firefox все ж не з'явився, можливо, його потрібно активувати. Для цього правою кнопкою комп'ютерної миші клікніть по панелі інструментів і виберіть потрібну графу.
5
Проте встановити Яндекс-панель можна не тільки на браузері Firefox, а й на інших web-браузерах, наприклад, Opera, Internet Explorer або інших. Досить в адресному рядку браузера ввести bar.yandex.ru, і система сама визначить, який у вас web-оглядач, і перенаправить автоматично на потрібну сторінку.
6
Після цього на сторінці, клікніть по кнопці «Встановити Яндекс.Бар», і все виконано буде автоматично. Після установки Яндекс-панелі перезавантажте браузер і виконайте додаткові настройки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ofJYLC_8XAM
Зверніть увагу
При установці Яндекс-панелі не переходите за неперевіреними посиланнями: вони можуть містити шкідливе програмне забезпечення.
Корисна порада
Щоб відключити Яндекс-панель, клікніть правою клавішею комп'ютерної миші по верхній частині web-оглядача і у вікні зніміть галочку: Яндекс.Бар нічого очікувати більше відображатися в браузері, але як і раніше буде присутній в системі.