Як вести власну справу. Як вести себе з бізнесменом.

Бути успішним бізнесменом складно, адже на кожному кроці раз у раз з'являються «підводні камені». Ваше завдання - вміти їх проходити, та не просто, а з користю для своєї справи. Люди відрізняються за своїм складом розуму, здібностям і талантам, тому і компанії мають різний фінансовий рівень. Але якщо ви будете дотримуватися деяких правил, навчитеся керувати бізнесом, зможете «залишитися на плаву» і заробляти непогані гроші.
Інструкція
1
В першу чергу складіть бізнес-план. Він допоможе вам чітко слідувати наміченим крокам, домагатися поставлених цілей і поліпшити фінансовий стан компанії за рахунок раціонального підходу. Тут ви повинні позначити не тільки дії, а й можливі помилки і шляхи їх вирішення.
2
Уважно вивчіть нормативні акти, наприклад, Цивільний кодекс, Податковий кодекс. Це допоможе вам уникнути подальших проблем із правосуддям.
3
Ви можете пройти курси підприємців-початківців. Беріть участь в семінарах, тут познайомтеся з досвідченими людьми, обов'язково уточніть у них ваші запитання, що стосуються підприємницької діяльності.
4
Підберіть персонал, який буде підвищувати продуктивність або утримувати її на необхідному рівні. Для цього прийміть в штат фахівців з досвідом роботи. Не намагайтеся економити і наймати низькооплачуваних співробітників. По можливості автоматизуйте виробництво, так як це скоротить витрати на оплату праці та підвищити обсяги випуску готової продукції.
5
Грамотно організуйте роботу всіх відділів та структурних підрозділів. Обов'язково призначте відповідальних осіб, проводите інвентаризацію хоча б раз в квартал.
6
Ви повинні відповідально підходити до вирішення питань. Якщо в чомусь сумніваєтеся - порадьтеся з фахівцями, наприклад, з питань, що стосуються обліку, зверніться до юристів або аудиторським компаніям.
7
Будьте обережні. При підписанні договорів або угод з контрагентами уважно читайте юридичні документи, показуйте їх фахівцеві.
8
Для збільшення виручки запустите рекламу, для цього ви можете використовувати рекламні агентства або самостійно почати розголошувати інформацію про свою компанію, наприклад, брати участь в тендерах і різних акціях.