Як включити numlock при завантаженні. Як в bios виставити завантаження програми.

Numlock - це особлива клавіша, призначена для фіксації і перемикання числового регістра. У включеному режимі numlock переводить цифровий блок в цифровий режим. Цю клавішу включають при завантаженні ПК.
Вам знадобиться
  • - персональний комп'ютер.
Інструкція
1
Запустіть на персональному комп'ютері з операційною системою Лінукс вікно для настройки KDE. Для цього в головному меню знайдіть кнопку «Комп'ютер», далі клікніть по вкладці «Параметри системи». Після цього дотримуйтесь по ієрархії налаштувань: виберіть розділ «Клавіатура» і встановіть галочку навпроти «Включити NumLock».
2
В деяких випадках включення numlock встановлюють в настройках биос. Але, незважаючи на те, що параметр Boot Up Num-Lock LED дійсно мається, фахівці вважають, що встановлювати його абсолютно марно. Справа в тому, що операційна система, встановлена на ПК, сама керує цією налаштуванням.
3
Поспостерігайте за індикатором numlock в процесі завантаження: спочатку включається те, що встановлено в BIOS, а потім, коли завантажується ядро операційної системи Linux, виконуються дії (включення або виключення numlock) згідно налаштуванням, встановленим в KDE.
4
Щоб включити numlock при завантаженні персонального комп'ютера з встановленою операційною системою Windows, натисніть на кнопку «Пуск», а потім виберіть пункт «Виконати». Після цього в поле відкрив вікна вбийте команду regedit і підтвердіть всі свої дії, натиснувши ОК.
5
У вікні послідовно перейдіть до підрозділу Keyboard. Після цього клікніть лівою кнопкою комп'ютерної миші по підрозділу Keyboard, а в правій частині вікна знайдіть строковий параметр InitialKeyboardIndicators. Потім на цьому параметрі правою клавішею виберіть пункт «Змінити».
6
У вікні «Зміна строкового параметра», а саме в його поле "Значення" введіть цифру 2. Після цього натисніть ОК і перезавантажте персональний комп'ютер.
Зверніть увагу
Якщо для включення numlock використовуються спеціальні скрипти, скачуйте їх з офіційних ресурсів інтернету.
Корисна порада
Використовувати можна також скрипт, створений на Visual Basic. Код цього скрипта зберігають під розширенням * .vbs і поміщають цей файл в папку C: \ Documents and Settings \ All Users \ Головне меню \ Програми \ Автозавантаження.