Як включити спалах на фотоапараті.

Нерідко через занадто яскравого сонячного освітлення на фотографованих об'єктах з'являються глибокі тіні, через що важливі деталі «випадають» з кадру. Спалах дозволяє висвітлити всі ці тіні.
Вам знадобиться
  • - фотоапарат;
  • - спалах.
Інструкція
1
Створити «заполняющее освітлення» можна двома способами: за допомогою автоматичного спалаху, а також за допомогою ручної спалаху.
2
Щоб вручну включити спалах , встановіть для початку спалах на «гарячий черевик». У тому випадку якщо використовувана спалах автоматична, переведіть цей пристрій в ручний режим. Слідом за цим на дисковому калькуляторі встановіть відповідну світлочутливість ПЗС-матриці.
3
Потім встановіть мінімально допустиму витримку синхронізації. Потім заміряйте освітленість найбільш світлої ділянки фотографується і встановіть необхідне значення діафрагми на експометре. На дисковому калькуляторі спалаху знайдіть таке значення діафрагми, яке буде на один крок перевищувати показники, встановлені на експометре.
4
Якщо потрібна більш сильна підсвічування, зробіть знімок на відстані, відповідному відстані, яку виставлено на діафрагму. Для зменшення інтенсивності підсвічування спалах перемістіть подалі від фотографується.
5
Щоб створити «заполняющее освітлення» за допомогою автоматичного спалаху, закріпіть цей пристрій на «гарячому черевику» фотокамери і встановіть відповідні параметри світлочутливості ПЗС-матриці. Потім виконайте установку мінімально допустимих показників витримки синхронізації.
6
Слідом за цим заміряйте освітленість на світлому ділянці і встановіть відповідне значення на діафрагму. Потім встановіть потрібний режим за допомогою спеціального перемикача. Після цього по калькулятору на спалаху визначте необхідну значення діафрагми: це забезпечить правильне значення експозиції для зовнішнього освітлення, а також дасть можливість регулювати значення рівня підсвічування об'єкта світлом спалаху.
Зверніть увагу
Пам'ятайте: при зйомці контрастних сюжетів рекомендується використання фотоапарата з автоматичним спалахом.
Корисна порада
Зверніть увагу: якщо використовується компактний або дзеркальний однооб'єктивний фотоапарат, в якому передбачена вбудована спалах, в режимі «автоматичний спалах» може бути відсутнім додатковий режим «автоматичної примусового спалаху».