Як включити запам'ятовування паролів. автоматично зберігати паролі opera.

В кожному браузері передбачається можливість збереження логіна і пароля для подальшої автоматичної авторизації на web-сайтах. Для того щоб скористатися цією можливістю, потрібно включити запам'ятовування паролів.
Вам знадобиться
  • - персональний комп'ютер з доступом в інтернет.
Інструкція
1
Для включення запам'ятовування паролів в web-браузері Opera в меню «Інструменти» виберіть пункт «Налаштування», після чого в розпочатому на екрані вікні (вкладка «Паролі») відзначте необхідний пункт. Іншими словами, напроти пункту «Паролі» потрібно поставити галочку і зберегти зміни.
2
Щоб зберегти логін і пароль в браузері Internet Explorer, потрібно натиснути «Так» на запитання, уточнюючий, чи потрібно запам'ятовувати пароль чи ні. Для відновлення цієї функції, яка була раніше відключена, відкрийте web-браузер і перейдіть в «Сервіс», після чого увійдіть в «Властивості оглядача» і виберіть вкладку «Зміст». Слідом за цим потрібно натиснути на кнопку «Параметри», що знаходиться в розділі «Автозаповнення», і встановити галочку напроти потрібного поля.
3
Для включення запам'ятовування логіна і пароля в web-браузері Google Chrome натисніть на значок гайкового ключа, розташованого на панелі інструментів цього браузера. Виберіть «Параметри» в «Налаштуваннях» і перейдіть до вкладці «Особисті матеріали».
4
Щоб веб-оглядач Google Chrome кожен раз не питав про те, чи потрібно зберігати пароль для доступу до кожного нового сайту, виберіть у налаштуваннях пункт «Пропонувати зберігати паролів». Якщо цього не зробити, пароль не збережеться.
Зверніть увагу
Пам'ятайте: зберігати паролі в браузері небезпечно! Ця інформація зберігається в кеш-пам'яті, тому моторні хакери можуть нею скористатися, заподіявши серйозної шкоди.
Корисна порада
Все збережені в браузері паролі зберігаються в певному файлі. Так, паролі, збережені в Opera, зберігаються у файлі wand.dat, що знаходиться в папці файлів profile. Цей файл знайти можна або вручну, або шляхом введення% AppData% \ Opera \ Opera \ profile через «Пуск» - «Виконати».