Як включити консоль. mafia 2 Як відкрити консоль.

Сучасні користувачі комп'ютерів мають на увазі під консоллю зовсім не те, що малося на увазі на початку розвитку обчислювальної техніки. Тоді так позначалося пристрій виведення інформації - спочатку принтер, потім монітор. Тепер же цим терміном зазвичай називають термінал командного рядка, за допомогою якого можна вводити команди і отримувати текстові повідомлення від виконуючого їх застосування.
Інструкція
1
В ОС Windows для доступу до консолі командного рядка можна скористатися діалогом запуску програм - викличте його вікно натисканням сполучення клавіш Win + R. У полі введення діалогу надрукуйте три букви cmd і клацніть по кнопці OK. На екрані з'явиться потрібна вам консоль у вікні, який зберігає антураж первісних комп'ютерів - його неможливо розгорнути на весь екран, в ньому не діють «гарячі клавіші» Windows, кількість відображуваних і прокручуваних рядків обмежено і т.д.
2
В останніх версіях Windows - 7 і Vista - можна відкрити консоль по-іншому. Використовуйте пошукову систему ОС - розкрийте головне меню, наберіть «кому» і натисніть Enter. Таким способом ви активуєте перше посилання («Командний рядок») у списку знайдених системою програм.
3
В Linux-системах - наприклад, в Ubuntu - можна включати кілька консолей. Для запуску першої натисніть клавіші Alt + F1, другий - Alt + F2 і т.д.
4
В інтерфейсах більшості комп'ютерних ігор теж передбачено введення команд з консолі та отримання на неї системних повідомлень. Найчастіше для її включення зарезервована клавіша з символом «тильда» - цей символ знаходиться на тій самій клавіші, де в російській розкладці поміщена буква «Е». У потрібний момент натисніть цю клавішу, і в одному з кутів екрану для введення команд відкриється вікно консолі.
5
Деякі ігри вимагають попередньої активації цієї опції, інакше виклик консолі буде неможливий. Робиться це по-різному, наприклад, гру HalfLife необхідно запускати з ключем console. Щоб додати його в рядок виклику програми, відкрийте властивості ярлика гри і в полі «Об'єкт» допишіть ключ до наявної там записи. Його потрібно відокремити від закриває лапки знаком тире. В інших іграх консоль активується зміною відповідного налаштування. Наприклад, в Counter Strike відкрийте в меню розділ «Налаштування» і в підрозділі «Додатково» поставте позначку в полі «Включити консоль розробки».