Як виховати той-тер'єра. той тер'єр Як виховувати.

Той-тер'єри сьогодні на піку своєї популярності. Ці маленькі милі собачки спокійно сидять на руках своїх гламурних господинь, не гавкають і не ходять в туалет в громадських місцях. Відразу і не подумаєш, що за такою поведінкою собачки варто серйозне виховання. Але, саме так - заводячи той- тер'єра , будьте готові до того, що доведеться приділити деякий час і увагу вихованню собачки, тому що незалежно від свого розміру, розпещений або озлоблений вихованець здатний доставити власникові масу неприємностей.
Інструкція
1
По-перше, привчите маленького тойчики до домашнього туалету. Собачка настільки мала, що їй буде зручно ходити в лоток з наповнювачем або газеткою, і вам не доведеться зайвий раз мокнути під дощем або вставати раніше, щоб вигуляти вихованця. Щоб навчити той- тер'єра користуватися туалетом, обмежте простір цуценя однією кімнатою, в якій постеліть кілька газет або пелюшок. Маленький щеня найчастіше просто не може контролювати свої позиви, так що якщо песик промахнеться і зробить калюжу поруч з газеткою, строго скажіть йому «не можна», промокніть пелюшку в лужице і покладіть її в лоток, щоб наступного разу щеня по запаху міг знайти туалет. Обов'язково похваліть собаку за «влучення в ціль», дайте шматочок печива або сиру. З часом прибирайте зайві газетки, поки не залишиться одна.
2
Паралельно привчайте цуценя до власного місця. Наприклад, Тояма дуже подобаються плюшеві будиночки, які є в будь-якому зоомагазині. Не дозволяйте цуценяті спати на вашому ліжку або улюбленому дивані, якщо не хочете, щоб доросла собака потім займала це місце.
3
Привчіть тоя з дитинства носити нашийник. Це потрібно для його ж безпеки - на вулиці ви завжди зможете контролювати пересування собаки. Починайте з легкого вільного нашийника на пару хвилин в день, потім збільшуйте час і потроху перестегівайте нашийник до потрібного розміру.
4
Так як ви, ймовірно, досить часто будете з'являтися з той-тер'єром в суспільстві, навчіть собаку не гавкати, коли не потрібно. Дійте за допомогою суворого «не можна» або, навпаки, просто ігноруйте гавкіт, якщо вважаєте, що ваша собачка таким чином хотіла звернути на себе внімніе.
5
Виховуючи той- тер'єра , пам'ятайте, що ні в якому разі на цю собачку не можна кричати, а вже тим більше не можна шльопати і бити. Тільки розумної строгістю, заохоченнями, а найголовніше, щирою любов'ю, ви зможете зробити вашого вихованця охайним, спокійним і ласкавим.