Як побудувати будинок на дачі. Як побудувати дачний будинок.

Для багатьох городян дача стала чудовою можливістю відпочити і побути на природі. Тому багато з них хочуть побудувати на дачі будинок, нехай невеликий, але затишний, зручний і комфортний, в який можна буде із задоволенням приїжджати і жити там не тільки у вихідні дні. Така можливість є практично у всіх власників дачних ділянок, враховуючи навіть різні фінансові можливості.
Інструкція
1
Почніть будівництво будинок а на дачній ділянці з зведення паркану. Це дозволить захистити територію від вандалів і злодюжок. Будівельні матеріали, що зберігаються на ділянці, можуть стати джерелом спокуси для них.
2
Розплануйте ділянку, визначте місце, де ви хочете поставити будинок, розрахуйте потрібні розміри, поверховість. Вирішіть, який будинок вам необхідний - капітальний, в який можна буде приїжджати і взимку, або достатньо річного будинок а з мінімальним набором комунікацій.
3
Подивіться в інтернеті пропозиції по будівництву котеджів і дачних будинок іков. Цілком можливо, що за досить демократичну ціну вам буде запропонований будинок ик з дерев'яного бруса, натурального матеріалу, що прекрасно вписується в концепцію дачної ділянки. Ви можете самі спроектувати будинок і почати будувати його, замовивши бригаду будівельників, або самостійно.
4
Вирішіть загальні питання, прорахуйте фінансові можливості. Поговоріть з друзями і знайомими і дізнайтеся, чи можуть вони надати вам фізичну допомогу в будівництві. Складіть перелік тих робіт, які ви можете виконати самі або за допомогою друзів, а також тих, для виконання яких доведеться наймати будівельні бригади. Почніть пошук виконавців, домовляйтеся з ними заздалегідь, оскільки хороша бригада завжди має замовлення і може бути зайнята на іншому об'єкті.
5
Який би проект ви не вибрали, визначивши його розміри, почніть будівництво будинок а з фундаменту. Немає універсального варіанту, який підійшов би всім без винятку. Порадьтеся з фахівцями, які підберуть вам тип фундаменту з урахуванням особливостей грунтів на вашому дачній ділянці і загальної маси планованого до зведення будинок а.
6
Правильний вибір фундаменту - гарантія надійності всієї споруди. Його зведення складе до 15-20% від вартості всього будівництва. Врахуйте, що після зведення стін будинок а чи установки зрубу на фундамент необхідно зробити технологічну перерву, який може тривати від 4 до 12 місяців. Це обумовлено необхідністю первісної усадки зовнішніх стін.
7
Після зведення «коробки» вирішите питання з покрівлею. Ознайомтеся з існуючими сучасними покрівельними матеріалами, проконсультуйтеся з фахівцями, виберіть оптимальну конструкцію покрівлі, встановіть її і потім приступайте до зовнішній і внутрішній обробці будинок а.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RppVQm7XRms