Як змінити назву сайту.

Створюючи свій сайт, важливо враховувати кожну дрібницю, включаючи семантичне ядро, його заголовок, а також його опис. Іноді перші поля сайта заповнюються наспіх в надії виправити з часом. Як правило, проходить багато часу перед поверненням до редагування перших полів.
Вам знадобиться
  • Сайт на платформі WordPress.
Інструкція
1
Як приклад буде використана блог-платформа WordPress, яка має багато плюсів крім своєї безкоштовності. Перед редагуванням будь-яких даних, в тому числі контенту, необхідно перейти до адміністративного розділу, в якому знаходяться всі важливі інструменти.
2
Для цього відкрийте нову вкладку браузера, введіть адресу сайта і допишіть команду "/wp-admin" без лапок (http://сайт.ру/wp-admin). На завантажившись сторінці із заголовком Achtung необхідно натиснути єдину посилання. Тепер ви перебуваєте в адміністративній панелі, яка простіше зветься «адмінкой».
3
Все настройки платформи і зокрема вашого сайта знаходяться в блоці «Параметри». Знайдіть цей блок в лівій частині поточної сторінки і клацніть по його заголовку. Нижче з'явиться список усіх вкладень. Потрібний елемент знаходиться на самому початку, клацніть мишкою по рядку «Загальні».
4
На завантажившись сторінці «Загальні настройки» перейдіть до пункту "Тема сайта ». Виділіть текст всередині цього осередку і замініть його на нове назва. Також не забудьте про зміну вмісту інших полів, наприклад, «Короткий опис». Після внесення змін необхідно їх зберегти, для цього натисніть відповідну кнопку в нижній частині сторінки.
5
Для перевірки відображення нової назви сайта перейдіть на головну сторінку. Для цього перекажіть курсор на верхню смужку меню і зі списку виберіть пункт «Перейти на сайт».
6
Якщо відображення заголовка сайта не передбачено спочатку, рекомендується переглянути код сторінки. Для цього натисніть правою кнопкою на головній сторінці та в контекстному меню виберіть пункт «Вихідний код». На початку документа знайдіть рядок, що починається з тега title - всередині цього тега знаходиться назва сайта . Після перегляду вихідного коду поточний документ можна закрити.