Як налаштувати мобільний пошту.

Мати e-mail клієнт в мобільному телефоні дуже зручно, адже в такому випадку завжди можна відправити або отримати електронний лист. Також можна в будь-який час перевірити свою електронну скриньку, навіть коли ви знаходитесь далеко від комп'ютера. Щоб дізнатися, чи підтримує ваш телефон таку функцію, потрібно ознайомитися з документацією, що додається до нього. Після того, як ви переконалися, що у вас є e-mail клієнт, його потрібно налаштувати.
Інструкція
1
Спочатку налаштуйте профіль gprs-internet. Для цього потрібно зателефонувати в службу підтримки оператора і замовити настройкі.Далее потрібно налаштувати e-mail клієнт. Набір необхідних налаштувань є в розділі Параметри.
2
Проведіть настроювання параметрів облікової запісі.Прісвойте ім'я облікового запісі.Виберіте профіль інтернету, через який відбуватиметься підключення. Потрібно вибрати той профіль, який був замовлений у оператора мобільного зв'язку, тобто gprs-internet.Необходімо вибрати протокол - РОР3, сервер вхідних листів для mail.ru - pop.mail.ru, порт вхідних - 110.В пункті "Шифрування" краще нічого не змінювати, залишити "Без шифрування".
3
Напишіть адресу своєї поштової скриньки в поле "Поштова скринька". В поле Пароль напишіть пароль доступу до своєї поштової скриньки. Далі виберіть для mail.ru порт вхідних - 25, сервер вихідних smtp.mail.ru. Потім введіть адресу доступу до електронної пошти - wap.mail.ru.
4
Далі слідують настройки: завантажувати тільки заголовок або заголовок і текст; підпис; від кого; копія вихідних. Дані опції не мають особливого впливу на відправку і прийом листів, тому їх можна не настраівать.Настройте період перевірки листів, чим більше інтервал перевірки, тим дорожче обійдеться ця услуга.После твори всіх перерахованих налаштувань потрібно вибрати опцію "Прийняти/передати" .Всі, тепер можна починати користуватися мобільним поштою, до речі, в багатьох операторів повідомлення, які мають розмір до 5Кбайт - поза тарифу. Завдяки своїй зручності, електронна пошта в мобільних телефонах поступово витісняє традиційний обмін смс-повідомленнями.