Як визначити розмір памперса. Як поміняти памперси на принтері.

Одноразові підгузники, які в народі найчастіше називаються «памперси», міцно закріпилися на ринку засобів гігієни для малюків. Більшість мам із задоволенням використовують їх з самого народження дитини до привчання до горщика. Щоб забезпечити малюкові максимальний комфорт і зручність, потрібно правильно підібрати розмір підгузника.
Інструкція
1
Основний критерій визначення відповідного памперса - вага дитини. На упаковках підгузників американських, європейських чи японських виробників розмір и можуть бути позначені по-різному, але загальним орієнтиром у будь-якому випадку виступає маса тіла малюка. Найчастіше зустрічаються наступні види маркування за діапазонами ваги: 2-5 кг: 1 - Newborn; 3-6 кг: 2 - S - Small - Mini; 4-9 кг: 3 - SM - Small/Medium - Midi; 7-18 кг: 4 - M - Medium - Maxi; 9-20 кг: 5 - ML - Medium/Large - Maxi Plus; 12-25 кг: 6 - L - Large - Junior; 16+ кг: 7 - XL - Extra Large.
2
З таблиці видно, що розмір и перекривають один одного: наприклад, на дитину, яка важить 8 кг, можна одягти як підгузник Midi, так і Maxi. У таких випадках знайдіть середину діапазону, зазначеного на пачці, і порівняйте її з вагою вашого малюка: якщо останній вище, сміливо купуйте наступний розмір .
3
При однаковій вазі діти можуть мати різний зріст, об'єм животика і товщину ніжок, тому потрібно враховувати індивідуальні особливості дитини. Для зручності скористайтеся таблицею відповідності розмір а памперса обхвату живота і стегон: Розмір Живіт БедроNewborn 30-44 см 10-24 СМS 34-48 см 12-29 смM 36-54 см 14-32 смL 38-56 см 17-35 см
4
Дуже важливо враховувати всмоктує здатність підгузника. Якщо малюк п'є багато рідини і, відповідно, частіше мочиться, то памперс, відповідний йому за вагою, може протікати через швидке наповнення. У такому випадку вибирайте розмір побільше.
5
Проте, не купуйте підгузники «на виріст»: вони повинні щільно облягати ніжки і животик малюка, щоб не пропускати вологу, а не підходящий памперс з цим завданням не впорається.
6
Спостерігайте за реакцією шкіри дитини: якщо на ній залишаються сліди від гумки або потертості, значить, пора переходити на більший розмір підгузника. Так само слід вчинити, якщо липучки або застібки закріплюються в самому крайньому положенні. Вірною ознакою того, що памперс малий, є що виглядає з-за паска пупочек малюка.
7
Крім того, коли малюк почне активно рухатися: повзати, сидіти, ходити, змініть звичайні памперси на липучках на одноразові підгузники-трусики, щоб створити малюкові найбільший комфорт.