Як відправити лист електронною поштою до Німеччини. Як відправити повідомлення по електронній пошті в германію.

Процес відправки e-mail на німецький електронний ящик технічно не відрізняється від подібної дії в Росії. Потрібно лише звернути увагу, що адреса віртуальної пошти повинна закінчуватися на домен de. Важливіше правильно скласти текст самого послання. Німці небайдужі до точності і порядку. Тому в листуванні важливо дотримати «дойче орднунг».
Інструкція
1
Для ведення переписки заготуйте спеціальну форму або шаблон. Як кажуть обізнані німців люди, в листі вас можуть культурно ображати і пред'являти претензії, але вітання і прощання будуть офіційними. Також знадобиться доступ до мережі інтернет і зареєстрований мейл-бокс.
2
У рядку «Тема листа» пишіть Betr. Це скорочення від німецького слова «Betreff» - «привід». Потім ставите двокрапку і в декількох словах формулюєте тему послання. Виглядає це так: Betr: Bewerbung als Ingenieur
3
У тілі листа, якщо воно офіційне, обов'язково повинна бути «шапка». Розташовується вона з лівого боку віртуального листа. Тут вкажіть ім'я та адресу одержувача. Далі - дані відправника. Приміром: Mark MustermannGoethestr. 540593 Geilenkirchen Firma WolfKoelnerstr. 11 40593 D? Sseldorf
4
Нижче і правіше поставте дату.
5
Далі йде звернення до адресата. Якщо одержувачів декілька, пишіть «Sehr geehrte Damen und Herren». Якщо один - «Sehr geehrter Herr» або «Sehr geehrte Frau». У листі приятелеві або другу допускається назвати його «Дорогий» - «Lieber». Людина на керівному посту вимагає більшої поваги. Обов'язково згадайте його посада - "Sehr geehrter Herr Direktor".
6
Після звернення, увінчаного коми, з маленької літери переходите до суті питання.
7
Закінчуйте e-mail так званим компліментом або побажанням. Зазвичай використовується фраза «Mit freundlichen Gr? Ssen». Близьким людям можна написати «Bis bald» або «Sch? Ne Gr? Sse». Відповідно до етикету, розташовується комплімент в лівій частині сторінки.
8
Натисніть кнопку «Відправити». E-mail полетів в Німеччину .
9
Якщо ви пишете лист на німецькій мові, але за допомогою російської клавіатури і російського «Віндоус», у одержувача можуть виникнути проблеми з прочитанням. Специфічні знаки - начебто ес-цет і умляутом можуть трансформуватися в абракадабру. Тому подстрахуйтесь і продублюйте лист російською мовою.
Через інтернет можна передавати інформацію в електронному вигляді, тому якщо у вас є звичайна фотографія на паперовому носії, необхідно зробити її електронну копію - відсканувати. А після цього у вас буде великий вибір способів доставити її інтернет-одержувачу.
Інструкція
1
Зареєструйте аккаунт на якому-небудь поштовому он-лайн сервісі, якщо у вас його ще немає. Ця процедура забирає кілька хвилин, а в обмін дає можливість мати в мережі свою електронну поштову скриньку, через яку можна отримувати і відправляти повідомлення і файли. Якщо такий аккаунт у вас вже є, то авторизувавшись, створивши нове повідомлення, заповнивши у формі поле для теми повідомлення, адреси одержувача і написавши текст повідомлення, знайдіть посилання для прикріплення файлу. Наприклад, в поштовому сервісі Gmail вона розміщена нижче поля для теми листа і має напис «Прикріпити файл». Клацнувши таку посилання, ви запустите діалог пошуку файлу у вашому комп'ютері - знайдіть файл фотографії та натисніть кнопку «Відкрити». Потім відправте лист з прикріпленим до нього файлом.
2
Встановіть в комп'ютер який-небудь інтернет-месенджер. Такі програми дозволяють здійснювати комунікації в реальному часі, а крім того майже всі вони мають опції передачі файлів. Механізм цього роду комунікацій у них різний - наприклад, ICQ зможе відправити фотографію тільки безпосередньо в мессенджер адресата. Це значить, що одержувач фотографії обов'язково повинен бути в момент передачі у комп'ютера, його ICQ-клієнт повинен бути підключений до мережі, і він повинен натиснути кнопку підтвердження прийому файлу. А, наприклад, в мессенджере QIP ваша фотографія буде завантажена в проміжне сховище, а одержувачу буде надіслане посилання на місце його зберігання. За такої схеми можна передавати фотографію кому-небудь незалежно від того, чи підключений він в цей момент до інтернету. Крім того посилання на місце зберігання фотографії можна відправити не одному одержувачу.
3
Скористайтеся будь-яким сервісом зберігання зображень. Особливо зручний такий спосіб передачі, якщо треба відправити фотографію цілій групі одержувачів. Користування таким сервісом, як правило, не вимагає ніякої реєстрації. Наприклад, перейдіть на сайт http://jpegshare.net і відразу натисніть кнопку «Обзор», знайдіть в комп'ютері файл з фотографією, натисніть «Відкрити», а потім клацніть кнопку «Поїхали!». Сервіс завантажить вашу фотографію в своє сховище, створить для неї картинку предпросмотра і видасть вам набір посилань, які можна вставляти в різні форуми, блоги і т.д. Можна посилання відправити і за допомогою електронної пошти, мессенджера, смс-повідомленням та й просто написати на папері.