Як включити кондиціонер взимку.

Виробники побутових кондиціонерів рекомендують на зимовий час їх законсервувати. Проте в приміщеннях з великими тепловиділеннями потрібно прохолодна температура повітря круглий рік. Популярні спліт-системи з реверсивним циклом можна експлуатувати в режимі «Холод» приблизно до + 7 ° С. При більш низькій температурі необхідна установка зимового комплекту.
Вам знадобиться
  • - сповільнювач швидкості обертання вентиляційної системи;
  • - нагрівач картера компресора;
  • - дренажний нагрівач.
Інструкція
1
Намагайтеся виключити роботу кондиціонера взимку, так як це загрожує багатьма неприємностями. Падає продуктивність агрегату, при обмерзання внутрішнього блоку виникає ризик гідроудару і поломки кондиціонера. Постає проблема відведення дренажу через можливе замерзання дренажної системи. Спрацьовування теплового захисту провокує тепловий пробій ізоляції та ін. Однак рішення проблеми є.
2
Встановіть низькотемпературний комплект для організації роботи кондиціонера взимку в комп'ютерному, апаратному або серверному залі. До складу комплекту входить пристрій, який сприяє зниженню швидкості обертання вентилятора. Сповільнювач підтримує певну температуру конденсації, виключає обмерзання внутрішнього блоку. Завдяки цьому мікропроцесорній контролеру зменшується проходить через теплообмінник потік повітря. Отже, продуктивність теплообмінника знижується.
3
Не вмикайте кондиціонер взимку без входить до складу зимового комплекту нагрівача картера компресора. Він вирішує проблему пуску холодного компресора. Підігріваючи масло, перешкоджає його загустінню. Через утворюється різниці температур компресора і деталей зовнішнього блоку при роботі кондиціонера взимку створюється захисний механізм, що виключає закипання хладагента.
4
Для того щоб включати кондиціонер взимку, у складі комплекту повинен бути присутнім дренажний нагрівач. Він відводить конденсат з побутового кондиціонера при виведеному назовні дренажі. Дренажний нагрівач являє собою електричний кабель, встановлюваний або всередині дренажної магістралі, або зовні її.
5
Не вмикайте кондиціонер взимку з метою обігріву приміщення. Установка зимового комплекту збільшує діапазон температур виключно в режимі «Холод». Не забувайте про сервісне обслуговування побутового кондиціонера. Необхідно вчасно чистити фільтри, що знаходяться у внутрішньому блоці, перевіряти тиск в системі, проводити дозаправку фреону. При грамотному поводженні з кондиціонером навіть в морозну зиму можна створити в приміщенні комфортну температуру.