Як в Фотошопі прибрати об'єкт.

Для отримання якісного і цікавого фотознімку потрібне дотримання безлічі умов. А зіпсувати його може будь-яка деталь. Наприклад, випадковий об'єкт , що потрапив в кадр, здатний повністю знищити враження від композиції, створеної задумом фотографа. На щастя, за допомогою графічного редактора Adobe Photoshop можна прибрати зайвий об'єкт з зображення.
Вам знадобиться
  • - редактор Adobe Photoshop.
Інструкція
1
При необхідності прибрати досить складний об'єкт , розташований на складному фоні, скористайтеся інструментом Patch Tool. Він дозволяє отримати непогані результати, витративши мінімум зусиль. Однак на зображенні повинні бути присутніми області достатньої площі, які будуть використані в якості зразка для додавання «заплатки». Активуйте Patch Tool і обведіть курсором миші видаляється об'єкт або його частину.
2
Мишею при натиснутій лівій клавіші перемістіть виділений фрагмент на область зображення, що містить фон, схожий з тим, на якому розташований об'єкт . Відпустіть ліву кнопку. Відбудеться «розумне» накладення «заплатки», яка заповнить собою область виділення. Якщо об'єкт розташований на різнорідних ділянках фону, його видалення інструментом Patch Tool виробляєте по частинах.
3
Не дуже великі об'єкт и, розташовані на однорідному фоні зручно прибирати інструментом Clone Stamp Tool. Перед його використанням збільште масштаб перегляду зображення за допомогою Zoom Tool так, щоб видаляються об'єкт и займали більшу частину вікна документа. Це дозволить застосовувати інструмент більш точно.
4
Активуйте Clone Stamp Tool. Клацніть по кнопці елементу управління Brush у верхній панелі. Виберіть кисть, що має розмір у кілька разів менший, ніж видаляється об'єкт .
5
Приберіть один або кілька об'єкт ів. Натисніть клавішу Alt. Клікніть по зображенню фону, розташованому поруч з об'єкт ом. Зафарбовуйте потрібні фрагменти, контролюючи якість накладення фону.
6
Щоб прибрати об'єкт и з поверхонь, які мають складну текстуру і перспективні спотворення (наприклад, вікна з йдуть вдалину цегляних стін), активуйте режим Vanishing Point, вибравши відповідний пункт у меню Filter або натиснувши Ctrl + Alt + V.
7
Визначте опорні маркери. Натисніть кнопку Create Plane Tool. Клікніть в чотири точки зображення, розташовані в кутах фігури, яка була б правильним прямокутником у відсутності перспективи. На реальному зображенні це буде трапеція. Після призначення маркерів відобразиться сітка.
8
Видаліть об'єкт . Натисніть кнопку Stamp Tool. Встановіть параметри Diameter, Hardness і Opacity, вибравши тим самим діаметр кисті, її жорсткість і непрозорість. Натисніть клавішу Alt. Клікніть по зображенню фону, розташованому збоку (з урахуванням перспективи) від об'єкт а. Проводьте кисть уздовж ліній сітки, заповнюючи об'єкт зображенням фону.
9
Застосуйте внесені зміни. Натисніть кнопку OK. Проконтролюйте якість результату, здійснивши перегляд при різних значеннях масштабу.