Як все встигати.

В добі всього 24 години, третина з яких люди проводять уві сні. Щоб встигнути переробити безліч справ залишається всього лише 16 годин. Як правильно ними розпорядитися, щоб все встигнути і залишилося небагато часу на відпочинок?
Вам знадобиться
  • Ежедневник.
Інструкція
1
Записуйте всі майбутні справи в щоденник або на листочку. Поруч з терміновими завданнями робіть позначку і ставте крайній термін здачі. Така система допоможе не забути ваші обов'язки і дозволить їх виконувати в порядку важливості.
2
Розподіліть завдання по годинах, днях або тижнях. Подумайте, в якому порядку їх найзручніше виконувати. Перебуваючи по роботі в далекому районі міста, спробуйте зробити інші завдання, пов'язані з цим місцем. Чергуйте складні і прості завдання, щоб давати собі можливість розслабитися. Не забувайте приділити час і своєму відпочинку, щоб вистачало сил на виконання всіх справ.
3
Якщо вам складно налаштуватися на виконання складного завдання, розділіть його на кілька етапів. Робіть між ними невелика перерва або винагородите себе за праці.
4
Не відволікайтеся на сторонні заняття, поки що виконуєте свої справи. Телепередачі, серіали, соціальні мережі і розмови по телефону непомітно забирають багато часу, які ви могли б з користю витратити на свої обов'язки. Займайтеся другорядними справами під час перерви на відпочинок.
5
Виконуйте деякі справи автоматично. Введіть собі в звичку мити посуд після їжі, прибирати зі столу непотрібні папери, виносити сміття по дорозі на роботу. Це допоможе заощадити час, ви будете витрачати менше зусиль на їх виконання, а значить, полегшите собі життя.
6
Попросіть допомогу у близьких або колег по роботі. Якщо ви не встигаєте щось зробити, у вас не вистачає сил, не намагайтеся впоратися з усім відразу. Попросіть чоловіка помити посуд, перекладіть частину роботи на співробітників, з якими у вас хороші стосунки.
7
Правильно харчуйтеся і висипайтеся. Це допоможе вам бути зібраним, додасть сил та енергії. У сонному стан ви витратите більше часу на звичайна справа, ніж в бадьорому.