Як взяти роздруківку телефонних дзвінків. за Який період дають роздруківку дзвінків мтс.

Досить часто абоненти як стаціонарних, так і мобільних телефонів зустрічаються з нарахуванням на свій рахунок зайвих грошей. За невідомі надані послуги. Щоб з'ясувати, звідки беруться такі проблеми, як правило, намагаються взяти роздруківку дзвінків з даного абонентського номера. Але як це можна зробити і хто має право скористатися подібною послугою знають далеко не всі.
Інструкція
1
Якщо ви хочете взяти роздруківку з рахунку абонентського номера стаціонарного телефону, вам потрібно звернутися в обслуговуючу вас телефонну компанію. Роздруківку вихідних дзвінків ви можете отримати безпосередньо в офісі телефонної компанії. Для цього вам необхідно взяти з собою посвідчення особи, що підтверджує, що саме ви є власником даного номера. Не забудьте також вказати і період, за який ви б хотіли отримати інформацію.
2
Якщо ж ви не є власником телефонного номера, з рахунку якого хочете отримати роздруківку , то навряд чи фахівці телефонної компанії вам допоможуть. Причому, не приймуть вони до уваги і пред'явлену довіреність, необхідно тільки особиста присутність зареєстрованого абонента.
3
Крім цього, взяти роздруківку входять дзвінків ви також навряд чи зможете. Зазвичай таку інформацію в телефонній компанії дають тільки за запитом правоохоронних органів в інтересах розслідуваних ними справ.
4
У випадку, коли ви хочете отримати деталізацію дзвінків мобільного оператора, вам необхідно звернутися до своєї стільникової компанії. Наприклад, в МТС ви можете замовити роздруківку дзвінків як по телефону, так і в офісі компанії. Принцип дії такий же, як і в першому випадку. Надаєте свої паспортні дані - або особисто в офісі, або продиктувавши їх по телефону фахівця. У відповідь ви отримаєте необхідну інформацію.
5
Крім цього, вам допоможе і інтернет. Перейшовши за посиланням https://ihelper.mts.ru/selfcare, ви зможете отримати всю цікаву для вас інформацію. Подібні ж послуги надають і інші мобільні оператори - Мегафон і Білайн.
6
Мобільні оператори працюють за тим же принципом, що і телефонні компанії стаціонарного зв'язку, - вони не дадуть вам ніякої інформації, якщо ви не є власником даного номера. Тому отримати деталізацію дзвінків телефону свого чоловіка, сестри, батьків і т.д. у вас не вийде.