Як бути вихованим дитиною. Як виховати вихованого дитини.

Дорослішання і становлення особистості дитини - важкий, але цікавий процес. Бажаючи виростити вихованого дитя, приділяйте увагу певним якостям його характеру і поведінки.
Інструкція
1
Повага до людей будь-якого віку та соціального стану. Прищеплювати дитині почуття рівності, і він покаже себе вихованим в будь-яких умовах, будучи ще малюком або ж дорослим. Найпростіші слова «здрастуйте», «дякую» і «до побачення» він повинен вміти вимовляти в доречних ситуаціях і без нагадування батьків.
2
Помірний егоїзм. Ваша дитина повинна однаково відчувати як свою індивідуальність і можливість досягти будь-яких цілей, так і бажання допомагати і відгукуватися на прохання інших людей.
3
Послух. Уміння вчасно перестати грати і сісти спокійно під одним лише поглядом батька - і є головний показник вихованості. Авторитет мами і тата повинен бути понад усе. Відмінний показник послуху - поведінка малюка в магазинах, де так багато спокус, і бажання отримати щось виникає щомиті.
4
Відсутність агресії. Прояв негативних емоцій по відношенню до інших - неприйнятно для виховану дитину. Надмірна агресія може вказувати на порушення в роботі організму, якщо ви не можете це контролювати, зверніться до лікаря для обстеження.
5
Дотримання етикету. Манери важливі в будь-якому віці, а прищеплюються вони з самого дитинства. Показуйте малюкові на своєму прикладі, як потрібно поводитися в суспільстві, в сім'ї і з друзями. Ваш особистий приклад - найкращий спосіб виховання.
6
Щедрість і самопожертву. Вихований малюк ніколи не стане влаштовувати скандалів через свою іграшки, він з радістю поділиться їй з іншими. Це якість перенесеться в доросле життя і допоможе вашому синові або дочці завести справжніх і вірних друзів, готових допомогти в будь-якій ситуації в подяку за ставлення до них.
Зверніть увагу
Зовнішній вигляд вказує на ставлення людини до себе і оточуючих його людям. Привчайте дитину до охайності, його одяг має бути акуратною і привабливою.
Корисна порада
Правильно побудована мова просто необхідна вихованій людині. Поправляйте дитя до вірного вимові слів, м'яко виправляйте помилки.