Як самому зробити сайт-візитку.

Сайт-візитка не містить розділів, меню, скриптів та інших атрибутів звичного веб-порталу. Він складається з однієї сторінки, на якій розміщене єдине зображення. Завдяки тому, що воно значно крупніше паперової візитки, інформації на ньому також поміщається більше.
Інструкція
1
Виберіть розміри картинки, яка буде розміщена на сайті-візитці. Більшість користувачів переглядає сайти або на ноутбуках з 15-дюймовими екранами, або на настільних комп'ютерах з 19-дюймовими моніторами. Найчастіше в першому випадку дозвіл складає 1024х768, а в другому - 1280х1024. Враховуючи, що вікно браузера і нижня панель графічного інтерфейсу ОС забирає частину екранного простору, найкраще робити зображення розміром в 1000х700 пікселів. Такий сайт- візитку буде однаково зручно переглядати користувачам як ноутбуків, так і настільних машин.
2
Для створення зображення використовуйте той графічний редактор, до якого ви звикли. Так ви впораєтеся набагато швидше, а результат вийде якісніше, ніж при спробі перевчитися на незнайому програму. Оптимальною компонуванням зображення є наступна: у верхній частині - логотип організації і її назва, у нижній - контактні дані (телефони, розташування, адреси електронної пошти). В середину помістіть фотографію, найбільш чітко характеризує організацію, наприклад, якісний знімок зразка продукції. Поверх неї розмістіть текст з переліком випускаються організацією товарів або надаваних їй послуг. Щоб букви були однаково добре видно як на темних, так і на світлих ділянках фотографії, використовуйте ефект тіні або контура. Щоб сайт завантажувався швидше, використовуйте формат JPEG з коефіцієнтом стиснення близько 85.
3
Хостинг для сайту вибирайте з урахуванням фінансових можливостей організації. Візьміть за правило: якщо кошти на платний хостинг є, виберіть його, або хоча б придбайте домен другого рівня. Це різко підвищить ваш престиж в очах оточуючих, а витрати швидко окупляться. Але пам'ятайте, що навіть сайт з доменом другого рівня, розміщений на платному хостингу, марний, якщо не інвестувати кошти в його розкрутку.
4
HTML-код сайту (без урахування ключових слів для пошукових систем) може бути таким: Назва вашої організації