Як зробити пральну машину.

Пральні машини стають все доступнішими. За 5000 можна купити цілком пристойний агрегат з необхідним набором функцій. При купівлі техніки, вам напевно запропонують послугу з встановлення і додатковому гарантійному обслуговуванню. Однак це може додати до суми купівлі 1000-3000 рублів. Чи варто переплачувати за те, що ви в силах зробити самостійно?
Інструкція
1
Перед покупкою пральної машини виміряйте параметри місця, в якому вона буде встановлюватися. Її габарити повинні бути трохи менше. Заміри робіть не тільки внизу, а й на висоті пральної машини. Крім того, відстань від зливного отвору до машинки не повинно бути більше 1,5 метрів. В іншому випадку вам доведеться купувати більш довгий з'єднувальний шланг.
2
Коли ви купите і вам доставлять пральну машинку, уважно огляньте товар. Вантажник або експедитор повинен розпакувати агрегат, а ви перевірте, чи немає на машинці відколів, подряпин, вм'ятин. Все це може говорити про порушення цілісності машинки, що призведе до несправності техніки. Всередині машинки нічого не повинно стукати. Щоб перевірити це, похитайте машинку. У разі виявлення дефектів, що не розписуючись, відправляйте техніку назад.
3
Якщо все гаразд, спочатку зніміть болти. Їх буває від 2 до 4. Їх призначення в тому, щоб під час перевезення фіксувати бак. Якщо є ущільнювачі, то їх теж видаліть. Потім, попередньо встановіть машинку на місце і займіться її підключенням відводу для води до стояка з холодною водою. Він обов'язково робиться окремо з запірним краном, який слід закривати після використання машинки. Якщо в машинці є система аквастоп, то запірний кран можна і не перекривати. Аквастоп - це чутливий датчик, розташований на дні машинки. У разі потрапляння на нього води, і слив і забір води припиняється. Деякі машинки також припускають паркан не тільки холодної води, але і гарячою. В наших умовах ставити кран на гарячу воду не доцільно.
4
Для зливу води можна монтувати зливний шланг в каналізаційне отвір за допомогою окремого сифона від ванни, або кінець зливу просто опускають в ванну або раковину. Правда другий спосіб програє в зручності використання та його естетичності. Щоб організувати слив по першому варіанту, потрібно використовувати сифон з перепускним клапаном, який захистить машинку від можливого попадання води з каналізації в машинку. При цьому шланг прикріплюють до стіни на рівні 60-70 см для додаткової підстраховки від переливу. Через кріпильний перегин шланг під'єднується до сифона.
5
Для пральної машини бажано відвести окремий мідний трижильний провід від самого щитка. Перетин дроту в 2 мм створить запас міцності. Для її захисту в щитку ставлять захисний автомат в 16А, який відключить машину при перевантаженні (більше 3,6 кВт). Заземлення ставиться на шину-нулівку в щитку.
6
Коли машинка підключена, її обов'язково вирівнюють за будівельним рівнем і пускають на пробну прання без білизни зі Стир. порошком. Це необхідно для видалення мастила, що залишилася від зборки на конвеєрі. Також при холостому запуску перевіряють температуру нагрівання, дотримання часу прання, віджимання, полоскання.
В магазинах іграшок можна купити без проблем меблі для ляльки Барбі, але коштує вона недешево і до того ж легко може поламатися в процесі гри. Люблячі батьки не завжди в змозі купувати всі іграшки, на які заманулося вказати пальчиком дитині, але так хочеться його порадувати іноді новою іграшкою.
Вам знадобиться
  • коробки з-під взуття і цукерок, пластилін, клеюча стрічка, лінійка, ножиці, 2 пластикові пляшки, 2 олівця, папір для дитячої творчості, клаптики тканини і мережив.
Інструкція
1
Для того щоб зробити стильне крісло для ляльки, потрібно навскіс відрізати дно у пластикової пляшки таким чином: зробіть позначку олівцем на відстані дванадцяти см від дна з одного боку пляшки (це буде спинка майбутнього крісла). А з іншого боку - на висоті п'яти см від дна. Надріжте пляшку ножем і далі відрізуйте її навскіс ножицями, дотримуючись розмітку на пляшці. Крісло готово. Тепер можна покласти на дно пластикового крісла маленьку подушечку і накрити його накидкою.
2
Для виготовлення торшера вам так само знадобиться півлітрова пластикова пляшка, трохи пластиліну, олівець або трубочка для коктейлю, обрізки мереживний стрічки для обробки і ножніци.Отрезаем у пляшки рівно денце (це підставка торшера) і горлечко в районі «плічок» пляшки (це основа абажура). Ко дну підставки приклейте за допомогою пластиліну олівець, а з іншого боку прикріпіть основу абажура. Надіньте на абажур чохол, зібраний гармошкою і закріплений ниткою, навколо пробки.
3
Стіл для Барбі можна виготовити з порожньої коробки з-під цукерок, вирізавши з неї стільницю і приклеївши з двох сторін ніжки-підставки. Приклеїти потрібно, зробивши невеликий згин картону з верхнього боку ніжок, до імпровізованої стільниці.
4
Шафа можна зробити із взуттєвої коробки, де розрізана вздовж кришка коробки послужить дверцятами (бічні згини кришки потрібно буде обрізати). Прикріпити дверцята до основної коробці потрібно за допомогою клейкої стрічки з внутрішньої сторони. Поперечину для вішалок можна зробити з олівця.
Корисна порада
Телевізор, посуд для Барбі можна виліпити з солоного тіста і запекти, розфарбувати і покрити лаком, підключивши до процесу створення обстановки своєї дитини.