Як зробити красиві очі на фото. Як у фотошопі зробити яскравими галаза.

При художній обробці фотографій особлива увага приділяється особам людей. Враження від знімка можна значно поліпшити, якщо прибрати дефекти з шкіри, зробити красиві очі. Подібні маніпуляції проводяться в професійних графічних редакторах, таких як Adobe Photoshop.
Вам знадобиться
  • - Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Завантажте фото, на якому потрібно зробити красиві очі, в Adobe Photoshop. Натисніть Ctrl + O або клікніть на пункті "Open ..." розділу File головного меню. Перейдіть до директорії із зображенням. Виділіть його в лістингу каталогу. Натисніть кнопку «Відкрити».
2
Встановіть масштаб перегляду, зручний для подальшої обробки зображення. Активуйте інструмент Zoom Tool. Виділіть їм область, займану оком, з яким буде вестися робота.
3
Розпочніть корекції зображення рогівки. Створіть область виділення, що охоплює внутрішній простір очі, виключаючи райдужну оболонку і зіницю. Використовуйте інструменти групи Lasso, швидку маску або Pen Tool в режимі додавання робочого контуру з подальшим перетворенням його у виділення.
4
Розмийте зображення в області виділення. В меню послідовно виберіть пункти Filter, Blur і "Gaussian Blur ...". В відображення діалогу встановіть відповідне значення поля Radius. Активуйте опцію Preview для того, щоб контролювати ступінь розмиття. Досягніть усунення дрібних дефектів на зображенні рогівки очі. Натисніть кнопку OK.
5
Освітлити рогівку очі. Активуйте інструмент Dodge Tool. Клікніть по списку Brush у верхній панелі, виберіть кисть відповідного діаметру і жорсткості. Проводьте пензлем по місцях зображення, які потрібно освітлити. Зніміть виділення, натиснувши Ctrl + D.
6
Створіть область виділення, що охоплює райдужну оболонку очі, виключаючи зіницю. Натисніть клавішу Q для активації швидкої маски. Використовуючи Paint Bucket Tool, залийте всю область чорним кольором. Активуйте Brush Tool. Пензлем білого кольору, що збігається по діаметру з райдужною оболонкою, зніміть з неї маску. Чорної пензлем поверніть маску в область зіниці. Скоректуйте інші частини маски підходящими інструментами. Ще раз натисніть Q.
7
Додайте новий шар, вибравши в меню пункти Layer, New, Layer і переключіться на нього. Виберіть колір, відтінок якого необхідно надати райдужній оболонці. Активуйте Paint Bucket Tool і залийте область виділення в новому шарі вибраним кольором.
8
Змініть режим змішування поточного шару. Клацніть по випадному списку панелі Layers. Виберіть пункт Soft Light.
9
При необхідності скоректуйте колір, надавав рогівці очі. Натисніть Ctrl + U або виберіть пункт Image, Adjustments, Hue/Saturation в головному меню. З'явиться діалог. Активуйте в ньому опцію Preview. Переміщайте повзунки Hue, Saturation і Lightness для того, щоб домогтися потрібного відтінку. Натисніть кнопку OK. Зніміть виділення, натиснувши Ctrl + D.
10
Збережіть результат обробки фото. Натисніть клавіші Ctrl + Shift + S. Введіть ім'я файлу. Виберіть його тип в випадаючому списку Format. Натисніть кнопку «Зберегти». При необхідності встановіть опції експорту зображення в діалозі і натисніть OK. Аналогічним чином збережете фото в форматі PSD, якщо планується його додаткова обробка в майбутньому.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Fju16uGxavo