Як прати білизну в автоматі. Як прати вовняні речі в автоматі.

Пральна машина-автомат значно полегшує повсякденні турботи, пов'язані з доглядом за білизною . Численні програми прання, віджимання і сушки дозволяють стирати будь-який вид тканини і абсолютно звільняють від ручної роботи. При правильній експлуатації побутового приладу та індивідуальному підборі програми будь-яка річ буде виглядати як нова навіть після численних прань.
Вам знадобиться
  • - синтетичне миючий засіб;
  • - засіб проти накипу;
  • - лимонна кислота.
Інструкція
1
Після придбання пральної машини-автомат уважно ознайомтеся з інструкцією від виробника побутової техніки, в якій дані докладні рекомендації з експлуатації та з прання виробів з різних видів тканин, а також вказаний оптимальний температурний режим для кожної програми.
2
Перед пранням розсортуйте білизна по виду тканини, кольором і допустимій температурі прання. Програма, призначена для бавовняних виробів, прасує при температурі 60-90 градусів. При необхідності ви можете зменшити заданий температурний режим. Завантаження барабана може бути максимально допустимою.
3
Для прання кожного виду тканин використовуйте спеціальне синтетичне миючий засіб. Для білих тканин можна застосовувати порошок з оптичними отбеливателями, для кольорових тканин розроблений пральний порошок з маркуванням «колор» на упаковці. Вовняні вироби періть за допомогою рідких засобів, що зберігають структуру волокон тканини, що перешкоджають утворенню катишків, линьки. Делікатні вироби періть на спеціально призначеному режимі рідкими синтетичними миючими засобами, розробленими для догляду за даними тканинами.
4
В пральному автоматі можна прати об'ємні речі. Якщо ви вирішили освіжити осінню, зимову куртку, ковдра, подушки, включайте знижені обороти віджимання і два додаткових полоскання.
5
При останньому полосканні використовуйте кондиціонер для білизни. Дозування вказана на упаковці в інструкції по застосуванню від виробника.
6
Якщо ви справили ручне прання і вам необхідно тільки прополоскати або віджати білизну, включайте спеціальний режим, призначений для даного виду дій.
7
Не забувайте, що термін експлуатації пральної машини безпосередньо залежить від ступеня вашої турботи про неї. При кожному пранні використовуйте спеціальний порошок, що перешкоджає осіданню накипу на барабані і внутрішніх елементах пральної машини. Один раз на місяць використовуйте засіб для видалення накипу, призначене для застосування без завантаження барабана або лимонну кислоту в дозі 60 мл, розрахованої на одне застосування.