Як робити безпечні дреди. народні методи позбавлення від просянки.

Дреди - природне стан волосся, «які не знають» шампуню, ножиць і гребінця. Вони здатні до невпізнанності змінити вигляд людини. У більшості випадків дреди безпечні, виняток становлять лише ті, для плетіння яких використовується багато хімії, значно погіршує структуру волосся.
Вам знадобиться
 • - шампунь;
 • - мило;
 • - вода;
 • - невеликий гребінь або металева гребінець;
 • - гумки;
 • - шпильки і затиски;
 • - віск;
 • - гачок;
 • - фен;
 • - вовняні рукавички;
 • - канекалон.
Інструкція
1
За кілька годин до того як плести безпечні дреди, вимийте волосся натуральним шампунем, що не містить добавок, або милом. Волосся повинні висохнути, тобто на момент плетіння дредів вони мають бути абсолютно сухими і абсолютно гладкими.
2
Акуратно розділіть волосся на однакові сегменти (2х2 см). Краще всього, якщо ці сегменти розташовані будуть в шаховому порядку: в цьому випадку не будуть кидатися в очі залисини, що утворилися між пасмами. Кожну таку пасмо волосся зафіксуйте біля коріння, використовуючи для цього гумку.
3
Існує декілька способів плетіння безпечних дредів. Найпоширеніші - начісування, скручування і натирання шерстю.
4
Для того щоб зробити дреди методом начосу, візьміть відділену пасмо волосся, зніміть з неї гумку і почніть енергійно начісувати волосся від кінчиків до коренів. Другою рукою в цей час скручуйте начесать пасмо, тобто весь сенс полягає в тому, щоб заплутати волосся якомога сильніше. Щільність начосу біля коріння волосся і кінчиків повинна бути однаковою.
5
Закріпіть готовий дред гумкою в сантиметрі від кінчика. Після цього нанесіть на дред невелику кількість воску і нагрійте його феном (віск повинен повністю вбратися). Перший дред готовий (за цим же принципом роблять усі інші дреди).
6
Спосіб плетіння дредів - скручування - підходить для кучерявого волосся. Відокремте тонкі пасма, скрутіть їх (за годинниковою стрілкою) і закріпіть гумкою. Кожну скручену пасмо просочіть воском і просушіть феном (до повного вбирання воску).
7
Щоб сплести дреди третім способом - методом натирання шерстю, надіньте вовняні рукавиці і почніть терти голову круговими рухами до тих пір, поки волосся не перетворяться у великій колтун. Потім цей жмут волосся розділіть на окремі пасма і скатуйте кожну в долоньках протягом 15 хвилин, поступово додаючи віск. Кінчики дредів закріпіть гумками, а всі вільні волоски підберіть гачком.
8
Найбільш безпечними вважаються дреди з використанням канекалон - штучного волосся. Пасма підготовлених штучного волосся в двох місцях фіксують гумками. Середня частина залишається недоторканною, а нижня і верхня скручується і начісувати.
9
Волосся на голові поділяють на певну кількість пасом, з кожною з яких заплітають косички. Дреди з штучного волосся складають удвічі і середньої нескатанной частиною подплетают до кісці, закріплюючи їх при цьому шпильками і зажимами.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-MKT412pKzs
Зверніть увагу
Дреди вкорочують волосся на третину, тому для їх плетіння мінімальна довжина волосся повинна складати 15 см.
Корисна порада
Оптимальне число дредів варіюється від тридцяти до п'ятдесяти.