Як набрати вагу за тиждень.

Страшне слово "дієта" знайомо тим, хто коли-небудь намагався позбутися кількох зайвих кілограмів. Однак сідати на дієту варто також і тим, хто навпроти хоче поправитися без ризику для свого здоров'я. Підходити до цього питання слід з розумом, щоб не прийти до плачевного результату.
Вам знадобиться
  • - продукти з високим вмістом білків і вуглеводів,
  • - абонемент в спортзал.
Інструкція
1
Дефіцит ваги може бути причиною деяких проблем зі здоров'ям. Так, якщо у дівчини дуже маленьку вагу, можуть виникнути проблеми з репродуктивною функцією. Тому якщо ви вирішили набрати вагу, сходіть на обстеження до лікаря перш, ніж просто їсти якомога більше всього підряд.
2
Підберіть собі дієту. Як вже було сказано, дієта - це не обмеження себе в кількості їжі. Це правильно підібране харчування, яке не повинно шкодити організму і повинно приносити бажані результати. Так як ви плануєте набрати вагу за тиждень, необхідно постаратися підвищити свій апетит і змінити харчування.
3
Випивайте сік з овочів або фруктів перед прийомом їжі, це допоможе поліпшити апетит. Намагайтеся їсти якомога частіше - не менше 5-6 разів на день. Головне - не відчувати почуття голоду, це може звести нанівець всі ваші старання поправитися. Після щільного сніданку, обіду або вечері не біжіть у справах. Щоб продукти харчування засвоїлися в організмі, влаштуйте йому невеликий відпочинок - полежте півгодини.
4
Введіть у свій раціон якомога більше продуктів, які містять білки і вуглеводи. Це можуть бути яйця, риба, м'ясо. Обов'язково їжте молочні продукти, намагайтеся вибирати ті, які містять великий жировий відсоток. Вуглеводи містяться в макаронах, картоплі, білому хлібі, меді, цукрі, солодощах. Запитайте свою худне подругу, в чому вона собі відмовляє, і сміливо купуйте ці продукти в магазині. Вам вони якраз не завадять.
5
Приготуйте білковий коктейль. В стакан вершків додайте пачку сиру, перемішайте це все з двома ложками меду та варення. Такий висококалорійний коктейль обов'язково допоможе вам набрати вагу.
6
Запишіться в спортзал. Збільшення ваги відбувається не тільки за рахунок харчування, спорт також посприяє набору кілограмів за рахунок збільшення м'язової маси. Зверніться до тренера зі своєю проблемою, він допоможе підібрати необхідний комплекс вправ. Головне, про що ви повинні пам'ятати протягом усього часу - набір ваги не повинен принести шкоду вашому здоров'ю. Правильно харчуйтеся, займайтеся спортом, і ви досягнете поставленої мети.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HFgvIWdOJAI