Як вибрати верстат.

Небезпечна бритва пішла в минуле. На зміну їй прийшли більш безпечні та зручні бритвені верстати та електробритви. Здавалося б, що складного у виборі верстата? Особливого нічого немає, але якщо ви хочете купити зручний верстат , то необхідно керуватися його безпекою, швидкістю гоління і його якістю.
Інструкція
1
Найголовніше, з чим варто визначитися - це одноразовий або багаторазовий верстат брати. Одноразові станки були винайдені близько 30 років тому. Особливість одноразового станка в тому, що головка з лезами несменяема. Такі бритви більш доступні за ціною і незамінні в поїздці, поході. Їх легко використовувати. Хоч вони і не відрізняються особливим дизайном, але ж головне - це швидкість і легкість використання. А після гоління їх не шкода викинути. Вони є хорошим доповненням до багаторазового верстата, яким користуються вдома. Основні виробники BIC та Shick.
2
Багаторазові верстати не менш популярні. Їх виробляють компанії Gillette, Schick і BIC. Зусилля розробників спрямовані на вдосконалення дизайну, ергономічності корпусу і на збільшення комфортності та безпеки гоління. Наприклад, у компанії BIC основний упор робиться на застосування платинового покриття лез з високоякісної нержавіючої сталі. Все це збільшує термін служби головки верстата. А компанія Gilette виробляє верстати з рухомим потрійним лезом, наприклад, модель Mach3. У компанії Shick також в деяких моделях леза рухаються в трьох вимірах. Крім того вони покриті діамантовим покриттям, що збільшує їх гостроту і міцність. Дізнатися це можна по напису Protector 3D Diamond. Більшість сучасних багаторазових верстатів проводиться з плаваючою головкою. Вона повторює контури тіла, що підвищує ефективність гоління і його безпеку.
3
Багаторазові верстати одного виробника мають стандартні з'єднання, що дозволяє використовувати різні головки. Тобто вони повністю взаємозамінні. Один багаторазовий верстат при належному догляді може прослужити від 3 місяців до півроку.
4
Оскільки бритвені верстати давно перестали бути суто чоловічим інструментом, багато виробників випускають цілі серії жіночих бритвених верстатів. Їх отлічаетІзящний дизайн, колір (найчастіше рожевий, рідше - блакитний), а також обов'язкову наявність зм'якшуючої гоління смужки.