Як наклеїти плінтуси на кут. зробити з багета кут.

Стельовий плінтус не тільки надає кімнаті гарний вигляд, але і дозволяє приховати різні невеликі дефекти. Приклеїти галтелі не так вже й складно, як може здатися на перший погляд. Єдине, з чим можуть виникнути проблеми у новачків - це кути, адже їх потрібно ретельно вирізати і зістиковувати.
Вам знадобиться
  • - сходи;
  • - стусло;
  • - ніж;
  • - клей;
  • - шпаклівка;
  • - шпатель;
  • - пензлик;
  • - м'яка ганчірочка;
  • - стельовий плінтус.
Інструкція
1
Заздалегідь підготуйте кути плінтуса. Вставте в стусло багет і відріжте його під кутом 45 градусів. Новачкам відразу зробити це буде складно, тому щоб нічого не зіпсувати, потренуйтеся виконувати кути на маленьких непотрібних шматочках. Як тільки у вас все почне виходити, виріжте зовнішній кут , а потім внутрішній.
2
Приклеїти багети можна двома різними способами. Або відразу на шпалери, застосувавши спеціальний клей, або на голі стіни за допомогою шпаклівки. Вибрати найбільш відповідний для вас варіант.
3
Спосіб перший. Перевірте кути і подивіться, чи добре вони будуть зістиковано. Потім за допомогою пензлика змастіть клеєм багет і притисніть його до стіни на кілька хвилин. Надлишки клею витріть м'якою ганчіркою або серветкою, тільки робіть це акуратно, щоб не забруднити шпалери. Даний метод ідеально підходить для рівних стін. Якщо ж стіни мають нерівності, то перед початком роботи потрібно їх вирівняти, а тільки потім починати клеїти плінтус. Невеликі щілини можна замазати цим же клеєм.
4
Спосіб другий. Спеціальним шпателем нанесіть шпаклівку на плінтус. Слідкуйте за тим, щоб шар ліг рівно. З силою притисніть багет до стіни і зачекайте деякий час. Не прагніть втиснути плінтус в усі наявні нерівності. Тріщини і щілини закладіть шпаклівкою, а її надлишки акуратно видаліть.
5
Ретельно відміряйте відстань від кінцевого плінтуса до останнього кута. Одну сторону відріжте під кутом, а друга рівно. Перевірте, чи все у вас сходиться, і приступайте до подальшої роботи. Якщо під час процесу виникли будь-які недоліки, не хвилюйтеся, так як їх можна усунути за допомогою підфарбовування. А щоб випадково не забруднити інші поверхні, скористайтеся малярським скотчем. Після того як все буде готово, почніть клеїти шпалери.
Корисна порада
У разі, якщо ви не справляєтеся з цим завданням самостійно, ви завжди можете звернутися до грамотних фахівців за допомогою.