Як з шатенки стати блондинкою.

Бажання змінюватися притаманне більшості жінок. Кардинальні зміни та перефарбування з шатенки в блондинку можна справити поетапно, це буде максимально безпечно для структури локонів і допоможе домогтися бажаного результату без істотної шкоди для волосся.
Вам знадобиться
  • - фарба для волосся;
  • - шампунь;
  • - бальзам;
  • - крем для догляду за волоссям;
  • - смивка для волосся.
Інструкція
1
Якщо ви остаточно вирішили перефарбуватися з шатенки в блондинку, почніть поступово меліровать волосся, звернувшись в салон краси до професійного майстра. Вам підберуть програму безпечного освітлення волосся з певними перервами, щоб структура локонів встигла відновитися.
2
Одномоментное освітлювання на кілька тонів загрожує тим, що ваше волосся пересушатся, спалять, максимально ослабнуть і будуть виглядати млявими, як солома. Навряд чи це вас влаштує.
3
Спочатку вам освітлити не більше 50% пасом на 2-3 тони. Через 1,5-2 місяці освітлювання можна повторити. Залишився кількість пасом буде освітлити на 3 тони, спочатку фарбоване волосся стануть світліше на 6 тонів.
4
Під час перерви між фарбування догляд за волоссям повинен бути максимально насиченим. Використовуйте нейтральний шампунь, бальзам, маску, не змивається легкий крем, який наноситься після миття на вологе волосся і захищає їх структуру від негативного впливу зовнішнього середовища, а також живить, що особливо важливо після фарбування.
5
Таким методом протягом декількох місяців ваш колір волосся кардинально зміниться, і ви станете сліпучою блондинкою, як і мріяли.
6
Для самостійного освітлення використовуйте фарби для волосся відомих виробників. Прочитайте інструкцію на упаковці, суворо їй випливайте. Чи не перетримуйте фарбу на волоссі, це не прискорить результат освітлення, а лише зашкодить локони.
7
З першого разу ви не станете сліпучою блондинкою, як би вам цього не хотілося. Зробіть перерву не менше одного місяця, проведіть повторне фарбування.
8
У разі якщо шатен - це не ваш натуральний колір волосся, а результат фарбування, перед висвітленням скористайтеся смивкой, яку проводять у всіх перукарень. Якщо ви цього не зробите, результат освітлення може вас розчарувати. Колір волосся може стати яскраво жовтим з помаранчевим відтінком.