Як вставити код в блог.

На жаль, стандартні функції багатьох блог-платформ не дозволяють виконувати деякі досить прості дії. Однак є можливість самостійно додавати коди з інших сайтів в html-режимі.
Вам знадобиться
  • Власний сайт на блог-платформі.
Інструкція
1
Для будь-якого блогу існує свій набір стандартних зображень, включаючи смайли. Але одним користувачам подобаються смайли-колобки, а іншим - їх аналоги. На поточний момент такі зображення можна додавати з будь-якого сайту за умови грамотного використання html-редактора вашого блогу.
2
Як приклад буде використаний блог на платформі WordPress. Перш за все вам необхідно отримати доступ до адміністративної панелі. Для цього перейдіть до сайту, перемістіть курсор в адресний рядок і допишіть команду «/wp-admin» без лапок. Перед вами з'явиться сторінка аутентифікації користувача. Введіть свої логін (як правило admin) і пароль.
3
Потім у лівій колонці виберіть пункт «Додати запис» і перейдіть до html-редактору. Відразу ж варто сказати, що код, скопійований в візуальний редактор, буде відображатися некоректно. Просте відмінність цих двох редакторів - в html-редакторі значно менше кнопок на панелі інструментів.
4
Тепер перейдіть на сторінку, з якої потрібно скопіювати код. Зверніть увагу на формат коду, існує bb-код і html-код. Скопіювати потрібно саме останній варіант, скориставшись гарячими клавішами, або контекстним меню сторінки. Копіювання здійснюється натисненням клавіш Ctrl + C або Ctrl + Insert.
5
Поверніться до редактора сторінки на своєму сайті і зробіть вставку об'єкта з буфера обміну. Для цього натисніть Ctrl + V або Shift + Insert. Також ви можете скористатися командою «Вставити» з контекстного меню. Для перегляду зображення на сторінці досить натиснути кнопку «Переглянути». У новій вкладці або в новому вікні з'явиться попередній перегляд нової сторінки. Якщо її вміст вас влаштовує, натисніть кнопку «Опублікувати».