Як вбудувати двері-купе.

Головне достоїнство розсувних дверей- купе - їх компактність. Вони відмінно підходять для невеликих квартир, що мають не надто вдалу планування. І не тільки для них. Досить часто такі двері встановлюють у великих квартирах як елемент дизайну. Встановити дверь- купе можна самостійно.
Вам знадобиться
  • - рулетка;
  • - ножівка;
  • - напилок;
  • - дриль;
  • - саморізи;
  • - рівень.
Інструкція
1
Для того щоб усунути нерівності стін і підлоги і забезпечити надійне кріплення верхньої направляючої, встановіть декоративні вирівнюють панелі з ДСП. Нижню панель встановіть строго горизонтально. Перекіс усуньте за допомогою підкладок.
2
Виміряйте дверний отвір рулеткою. Від отриманого результату відніміть 2мм. Ображати верхню напрямну під прямим кутом і строго з цього розміру. Пиляти починайте з тильного боку, щоб випадково не зіпсувати деталь ножівкою. Обробіть місце розпилу напилком, інакше в подальшому при експлуатації двері задирки можуть подряпати її лицьову частину. Крім того, обробка напилком додасть деталі акуратний вигляд.
3
Заздалегідь просвердлите в верхній направляє отвори для кріплення на відстані 30-50 см один від одного. Прикріпіть її саморізами до верхньої панелі ДСП. З кожного боку залиште зазор в 1 мм.
4
Строго під прямим кутом обріжте до необхідного розміру нижню напрямну. Для цього виміряйте нижня основа. Від отриманого значення відніміть 1 мм. Для того щоб відрегулювати вертикаль, проведіть пробну установку двері. Вставте верхні і нижні ролики у внутрішній струмок верхньої та нижньої направляючих. Досягніть строго вертикального розташування стулки. Для цього зміщайте нижню напрямну в зовнішню або у внутрішню сторону. Процес установки контролюйте рівнем. Прикріпіть нижню напрямну до підлоги або до панелі ДСП, встановіть стопори. Закріплювати їх поки не потрібно.
5
По черзі встановіть дверні панелі. Спочатку вставте верхні ролики. Щоб вставити нижні, підібгайте їх пальцем. Відрегулюйте примикання дверей до стінок за допомогою регулювальних гвинтів нижніх роликів. Закріпіть стопори, вони повинні забезпечить додаткову щільність прилягання. У закритому положенні двері повинні щільно примикати до стіни.