Як в Word знайти слово. Як шукати слово в ворд.

Під час роботи з текстом у користувача може виникнути необхідність знайти певне слово . В документі Microsoft Office Word вам не доведеться перечитувати для цього всі наявні сторінки, досить скористатися призначеними для пошуку інструментами.
Інструкція
1
Відкрийте програму Word звичним способом і відкрийте файл з текстом. Для того щоб знайти слово в документі, зробіть активною вкладку "Головна". В блоці «Редагування» натисніть на кнопку-мініатюру «Знайти» із зображенням бінокля. За замовчуванням даний блок знаходиться в правій частині панелі інструментів. У разі якщо вам звичніше працювати на клавіатурі, можете скористатися гарячими клавішами Ctrl і F.
2
Відкриється нове діалогове вікно з активною вкладкою «Знайти». В однойменному полі впишіть то слово , яке вам необхідно відшукати в тексті, і натисніть на кнопку «Знайти далі». Пошук почнеться з того слова, на якому встановлений курсор миші, і завершиться після перегляду останнього слова в документі. Враховуйте це при виклику даної функції. Коли слово , що відповідає заданим вимогам, буде знайдено, пошуковик виділить його.
3
Вікно пошуку розташовується поверх всіх вікон. Якщо у вашому документі одне і те ж слово зустрічається кілька разів, а вам необхідно знайти його і відредагувати в усіх фрагментах тексту, закривати вікно пошуковика не потрібно. Просто натискайте кнопку «Знайти далі» доти, поки не перевірите весь текст цілком. Одночасно ви можете вносити зміни в пропозиції.
4
Якщо вам необхідно задати особливі параметри пошуку, натисніть на кнопку «Більше» в лівій частині вікна. Розгорнеться додаткова панель. Відзначте маркером ті поля, які відповідають відповідним умовам пошуку: «Враховувати регістр», шукати «Тільки слово повністю», «Враховувати суфікс» і так далі.
5
Зверніть увагу на кнопку «Спеціальний» в групі «Знайти». У тому випадку, якщо вам необхідно відшукати особливий символ, наприклад, знак виноски, нерозривний дефіс або розрив розділу, натисніть зазначену кнопку і виберіть у спадному списку один з пунктів. Натисніть кнопку «Знайти далі».